Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek van valami értelme,...

Ennek van valami értelme, hogy Orbán elmegy tusványosra?

Figyelt kérdés
júl. 30. 07:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Az a nevetséges amúgy, hogy Olivér minden kommentjében ùjra és újra olyan dolgokat hoz fel amiket MP ténylegesen tett, nyilatkozott. Magyarán tényeket.


Erre az MP fanok meg mint a majmok kapásból lepontoznak és csak annyit bírnak kinyögni, hogy kékfidesz. Ez azért már tényleg szánalmas. Látszik hogy MP a fideszes primitív kommunikáciòt viszi, hisz át is ragad a támogatóira.

júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a DKs srác legalább egy nicket felvállal. A legtöbben itt meg még ehhez is gyávák, mert tudják, hamar kiderülne hogy össze-vissza hazudoznak, trollkodnak, maguknak mondanak ellent.
júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

#11

Magasról teszek rá mit csinál MP! Nem szavazokrá, se a fideszre. Nem is tartom sokra MP-t, illetve nincs jó benyomásom róla


Oliver fullba tolja a DK-s kretensegeket.

Miért nem lehet túllépni a múlt arnyain és előre nézni? Vége a posztkomcsiknak és nincs mit várni tőlük!


Szépen hozzátok mind a ketten a Gyurcsány féle, "aki nincs velünk az ellenünk" bolsevik mentalitást! És még ti papoltok a demokráciarol és jogallamrol?

Egy önmagát demokratának tartó, hogy mondhatja, hogy aki őt kritizálni méri az fideszes???

Erre szavazunk???

Húgának már el mert az egész ország ruhelik őket és csak akadályozak az ellenzéket


Felvallalt egy kamunicket?

Édes jó istenem...


4es voltan

júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 SzocdemOliver ***** válasza:
69%

"Arról nem is beszélve, hogy a DKs srác legalább egy nicket felvállal. A legtöbben itt meg még ehhez is gyávák, mert tudják, hamar kiderülne hogy össze-vissza hazudoznak, trollkodnak, maguknak mondanak ellent."


Volt már rá példa, hogy azt írták a tiszások, hogy én sose szidom a Fideszt. Belinkeltem nekik az egyik kérdésemet, amiben az Orbánék által nemrég felvett kínai hitelt kritizálom.


Reakció a tiszásoktól? Struccpolitika, hallgatás. Nem reagáltak semmit a lepontozáson kívül.

júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Ez valami betegség hogy mindenki TISZAs szerinted?

Tényleg vicces

júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Gyurcsány személye a DK-ban pont olyan megkerdöjelezhetetlen mint Orbánè a fideszben.


Autoritter vezető aki szíve szerint a médiat is elhallgatatná, ha kritizálni meri.


Miniszterelnökkent meg egy dilletans volt.


Nem kell ennek az országnak!

Miért ne érti meg?

júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#13 " "aki nincs velünk az ellenünk"" Semmi ilyet nem mondtam. Egy teljesen normális hozzászólást írtam, most is te vagy az aki vérben forgó szemekkel "üvöltözik" a billentyűzet mögül és csak a demagóg paneleket puffogtatja.


"Egy önmagát demokratának tartó, hogy mondhatja, hogy aki őt kritizálni méri az fideszes???"


Ilyet se mondtam, én is kritizáltam a DK-t, például amikor pesten egy kerületben megfúrták a konténerlakás programot. Nyilván nem vagyok ettől még fideszes. MP viszont 14 évig fideszes volt, és jól megélt belőle, rájuk is szavazott, mint 2022-ben. Szóval én inkább nevezhetem magam ellenzékinek, mint MP.


"Felvallalt egy kamunicket?"


Ezt meg már értelmezni sem tudom. Mi az hogy kamu nick? Van igaz nick? A nicknév az nicknév, az a lényege, hogy nem az igazi neved. De legalább lekövethető a mondadód a különböző threadekben és látják az emberek ha csak trollkodsz és összevissza beszélsz, ez tény. De amúgy érdemben te sem reagáltál semmire, csak hőbörögtél egyet. Ez a probléma. Ez a fidesz szintje.

júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#15 Hol mondta, hogy mindenki Tiszás?


Aki a Tisza pártot védelmébe veszi itt az nyilván támogatja őket, legalább csak részben. Ez elég egyértelmű. Pláne ha csak általánosságban van szó MP-ről és nem valamilyen konkrét nyilatkozatáról, cselekedetéről beszélünk, amit lehet különáállóan is értékelni.

júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Volt már rá példa, hogy azt írták a tiszások, hogy én sose szidom a Fideszt."


Mondjuk ha a Gyikből indulok ki, én is mondhatnám, hogy a Tiszások többet szidják a DK-t mint a fideszt, ergo, fideszesek. De nem gondolom, hogy így lenne, függetlenül attól MP hogy áll a fideszhez.

júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Gyurcsányrol beszéltem.

Volt hogy szó szerint azt írta az FB profilján, hogy "nyíltan ki kell mondani, aki minket kritizál az fideszes"


Az a demokratikus mentális az ő értelmezésében.

Rendszeresen mond hasonlókat. Aki nincs velünk az ellenünk bolsevik mentalitást hozzá. Nem tudja elviselni ha az ellenzéki médiák kritizálják.

Ő még soha nem volt hibás semmiért. Más mindenki tehet a 2/3 rol meg Bajnai is. Nincs szégyen érzete se bűntudata, úgy hazudik hogy semmi szorongás nem látszik a testbeszéden.

Felmerül az emberben hogy ez egy szociopatia?

Ennek az embernek a szekeret tolja a barátod!


Miért mondod nekem mit csinált MP? Nem érted hogy nem érdekel?

Nem mindenki MP rajongó vagy fideszes aki kritizálja a DK t


Mit nem értesz azon hogy pont úgy nem vállalja a személyazonosságát Oliver mint senki más?

Nem akarod érteni, sőt úgy csinálsz mintha "ő legalább felvállalja magát"


Tök egyértelmű, hogy elvtársak vagytok és a DK ből küldtek benézek mert most aztán bele álltok mindenbe. Ahogy ki lett adva.


Gyurcsány a múlt, vége csak nem képes tudomásul venni. Azt hiszi most majd mindenhol lejaratja MP-t veletek. Ezért akarjátok mindenkivel összemosni aki kritizál benneteket.


Nem érdekli az embereket mert hiteltelennek tartják a DK vezetőit. Nem a szocdemseggel van problémájuk a magyaroknak hanem Gyurcsány és Dobrev személyevel.

Ellehet vergődni meg egy két cikklust de vége.

A legutóbbi riportjain is látszik hogy osszeomlot

júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!