Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A családtámogatás megduplázása...

A családtámogatás megduplázása újabb 2/3-ot hoz a fidesznek?

Figyelt kérdés

júl. 28. 07:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
9) Pl a kormány maximális izraelpártisága miben kedvez Putyinnak? Amikor Putyin a palesztinokat támogatja
júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Tök sikeres az orbáni családtámogatás. Évről évre rekord alacsony a születések száma és folyamatosan csökken népesség.
júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Remélem. Viszont mostanában nem igazán élnek keresztény életet. A sok büdös vesztes ellenzéki ennek ne örüljön, nem úgy értem, ahogy ők. Tényleg változott a fidesz.


Üzenem a fidesznek, hogy sok fideszes nem érti a vallás lényegélt, és erősen támadja a nem vallásosakat, ok nélkül is. Ezen változtasson, bizonyos személyeket ez elijesztheti. Illetve rengeteg ellenzéki járatja le a fideszt, fideszesnek mondva magát. Ezen is dolgozzon.


Utána pedig egyesítse a határon túli területeket az országgal. A sok náci kutya ezért akart elfogadhatatlan dolgokat, még a tv csatornák megszüntetését is anno. Most akkor örüljenek, hadüzenet nélkül csatlakozzon erdély egy része.


Utána pedig, üzenem a fidesznek, hogy sok olyannal kötött szerződést, megbízást, akik nagyon magas rangú ellenzéki személyek, különböző szervezetekből. Iluminátus tagok, különböző mérnökök. Ezek látszólag a pénzért együtt dolgoznak a fidesszel, de anno a náci kutyákat nyiltan támogatták. Engem kivégeztek volna akkor, ha nem avatkozok közbe! Többek között lehet sok fideszest is! Most egyetemi tanárként dolgoznak, és szépen csinálják a fidesz tervét. A fidesz dolgozzon ki egy tervet, hogy ne ővelük csináltassa ezt. Egyszerüsítse le, hogy egyszerűbb emberek is dolgozhassanak, és velük csináltassa. Ha én zseniként nem dolgozhatok, pedig elősegíthetném a technikát, akkor egy nyiltan náci, aki a tv csatornák, és az élelmiszerláncok megszüntetésén fáradozott, az se csinálhassa!


Valamint érje el, hogy a mentális betegek dolgozhassanak gyárba, legalább évi 8 hónapot. Így én nekem is lesz munkahelyem, meg azoknak a náciknak is, akik azt akarták, hogy ne legyen se tv, se bolt, és legyen hadüzenet küldve erdélybe.

júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Most megkerestem.

[link]

"2025 után a gyerekek után járó adókedvezményt szerinte duplázni fogják."

Az adókedvezmény az, amit a fizetésből fizetendő adóból vonnak ki, annyival több lesz az, amit kézhez kap. De ez sem jobb, mert ha az egyiknek kevesebb adót kell fizetnie, azt majd megfizettetik a másikkal.

júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Orbánéknál amúgy még Horthyék is gerimcesebbek voltak, mert ők legalább beléptek a tengelyhatalmi szövetségbe és felvállalták, hogy a nácikkal vannak.


Orbán meg csak egy sunyi c...

júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

#11 Putyinnak kicsit nagyobb prioritás Ukrajna mint Izrael.


Ezzel az erővel nem védjük Putyin érdekeit hiszen több itthon a lidl mint a Memu (vagy mi a ràk a neve annak az orosz diszkontnak ami bejött)

júl. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ez bárkit fideszessé tesz, aki nem az.
júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!