Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A köztv hogy kommentelte,...

A köztv hogy kommentelte, amikor az Olimpia megnyitóján egy csodás drag show-t láthattunk?

Figyelt kérdés
Értette, amit lát az a kb 20 ezer fidesz néző?

júl. 27. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%

"Szép színes, különleges, modern műsor"


Jah, az egyik lény még a golyszit is kirakta. :)


[link]

júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%

8/8


Az semmi! Egy arab országba ugyan így hisztikéznek rajta hogy "nő" csador nélkül nyitóbeszédet mond.


A saját értékrended ne akard más országra erőltetni, nem tetszik nem nézed. Imádom ezeket a hisztikéket :D

Azon is hisztikézel papír zacskóba issza az amcsi a sört? Mert ugye ott meg szigorúan veszik a közterületen való alkoholfogyasztást. Papíron itt is törvénytelen csak az alkeszek országába nem tartják be.


Fogadd el más országokba mások a törvények, más a kultúra, más a szemlélet. Igen szégyen hogy ennyire le vagyunk maradva ahol a parlamentben a kormánypárti politikus azt hangoztatja addig nem baj ha verik a nőt amíg nem szült eleget.

júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%

Érzékenyíteni kell a társadalmat is.


Hofi Géza : "Nekem semmi bajom a ....., amíg nekem nem kell az lennem"


Brüsszel : Fogd meg a söröm!😅

júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%
11@ Ne haragudj de transzfób vagy? Azzok a golyók csak kicsusszantak a női bugyiból, mert már így értelmezi magát.
júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%

"A saját értékrended ne akard más országra erőltetni"


Ez mind szép és jó,de az EU Magyarországra akarja erőltetni az lmbtq hülyeséget.

júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

15/15


Ez eu odaállt melléd a fotelba egy p-90 essel és kényszerített hogy nézd a párizsi olimpiai megnyitót? Ezt te sem gondolod komolyan.....


36-os berlini olimpián ss osztagok is voltak, senki nem kényszerített senkit nézze a "fűrer" beszédét a megnyitón. Pedig az első tv közvetítésvolt, a rádióba se kellett senkinek hallgatnia.


Te most azon hisztikézel nem szereted a káposztás czvekedlit de káposztás cvekedlit eszel és nem ízlik......

júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%
A "köz" TV véleménye a fideszes észlényeket érdekli csak, normális embert nem.
júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
Én néztem az M4-et, és szerintem igazuk volt, hogy a műsornak semmi köze nem volt a sporthoz. Alig mutatták a sportolókat, helyette nézhettük a dagit meg a transzikat. Sajnáltam, hogy ez fontosabb volt, mint hogy normálisan tegyék fel a zászlót.
júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
24%
Ebbe is beleették magukat....
júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%
1-es ez nem propaganda. Ez a valóság. Ők ugyanúgy léteznek és fogadjuk el őket
júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!