Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » “ Új pálmaház épült a hatvanpu...

“ Új pálmaház épült a hatvanpusztai Orbán-birtokon” - Hát nem csodás, mikre megy el a magyar adófizetők pénze?

Figyelt kérdés
A csúti tolvaj családjának további gazdagítására. Miközben a nettó medián átlagbér ez EU alját nyaldossa. 🙂
ápr. 2. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen érthetetlen ez az ország. Egy "nokiásdoboznyi" korrupció miatt, palotaforradalmat lehetett itt csinálni, most meg a főkapunk viszik el a szekrénnyi pénzeket és senkit sem zavar és közben még tönkre is ment az ország.
ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
bendő közülünk való egy ááálagos magyar aki a mi érdekeinket nézi , a vagyonbevallásában ezek nem szerepelnek ezért hazugság hogy ő milliárcsilliárdos lenne
ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
És nekem miért lesz ettől rosszabb? Én szeretem a pálmaházat de otthonra nem kéne, szóval még csak nem is irigykedem rá.
ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
3, mert többek közt te fizeted, viszont te nem használhatod.
ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Na és ? M5 autópályát sem használom oszt fizettem :D Amúgy az apja elég gazdag alapból bányái vannak mi neki egy pálmaház? Úgy tudom nem az Orbán Viktor nevén van szóval semmi köze hozzá jelenleg. Majd ha megörökli talán..a tények makacs dolgok ám.
ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Még mindig jobb mint az Apró villa és annak megszerzése..
ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

3


Mert mondjuk ha netalántán kórházba kerülsz, fix, hogy megdöglesz :D

ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

" Amúgy az apja elég gazdag alapból"


Ja, mert egy büdös nagy komcsi volt már az átkosban is.

ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Az nem e miatt van, hanem az orvosok alkalmatlansága miatt. Sima baleseti gipszeléses történetet , favágó hegesztő munát el tudnak látni, ha már betegség van azt nem. Azt nem is kezelem kórházban.
ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
8, na és mindenki az volt :D Ja tudom a ti apátok nagyapátok nem az volt , az lázadt egész nap a kocsmában szidta kádárt:D
ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!