Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az olimpiát miért nem lehet...

Az olimpiát miért nem lehet közvetíteni fidesz propaganda hírek nélkül?

Figyelt kérdés
júl. 27. 10:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem az olimpiai propagálja az egészségtelen életmódot, hanem Magyarország kormánya.
júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ne kanyarodjatok el a témától!

ldptq nem tudom pontosan hogy mi,de nem is érdekel.férfiak küzdenek férfiak ellen és nők nők ellen,ez nem változik meg.

júl. 27. 10:49
 13/16 SzocdemOliver ***** válasza:

A Demokratikus Koalíció elnöke nyilatkozott a legkorrektebben az olimpiával kapcsolatban. Semmi helye a politikának, ha a magyar olimpikonokról van szó.


„Szurkoljunk a magyaroknak!” – ezzel a címmel írt posztot Gyurcsány Ferenc a Facebookra, majd úgy folytatta:


„Ne foglalkozzatok semmi poshadt, vagy nyakatekert okoskodással, ilyen-olyan “nektek nincs hozzá erkölcsi alapotok” virnyogással, ne akarj bizonyítani senkinek semmit, ne érdekeljen a másik pártállása és laboreredménye, nem kell versenyezni abban, hogy ki emlékszik jobban az 1988-as nemtudommilyen döntő első három helyezettjére, az se baj, ha máskor alig nézel sportközvetítést, most ha úgy érzed, hogy szurkolni jó, hogy szurkolni kell, akkor szurkolj!”


Hozzátette: Minden más és mindenki más le van ejtve. Slussz és passz.


„Kezdődik a párizsi olimpia, akkor pedig hajrá magyarok! A hétszázát!”


[link]

júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
36%
Én azt nem értem, hogy az M4 Sporton miért nyomtak tegnap full LMBTQ propagandát főműsoridőben.
júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23%
A vívást ( nőit), aki sajna kiesett,azt láttam. Hol volt fidesz propaganda, írjon valaki elérhetőséget...
júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15/ előtte,utána volt.Ne játszd a hülyét.
júl. 29. 19:57
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!