Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Radics Peti szerintetek...

Radics Peti szerintetek melyik pártal szimpatizál és szimpatizálhatott régebben?

Figyelt kérdés

Ugyebár sok paródiát készített a Fidesz és Orbán Viktorról. De néhány három éves Facebook Üzenetek videójában a balliberális összefogás jelöltjeiről mint pl Jakab, Karácsony is tett megjegyzéseket. És nem rég Magyar Petit is mintha kiparodizálta volna, hogy egy elmebeteg nőverő. De az érdekes az, hogy Rogán Antal és Varga Juditról is készített videót.


Tehát szerintem Radics az bizony Mi Hazánk illetve 2RK fan lehet ha az a kérdés, hogy Radics melyik pártal szimpatizálhat. Ha pedig az eszméit nézzük akkor szerintem Centrista vagy valamilyen szinten Jobboldali eszméket kedvelheti Radics. Egyesek azt is mondják, hogy rasszista is kicsit. Meg, hogy eleve az ilyen Jobboldali ellenzéki pártokra szavaz a legtöbb rock/metálos. Illetve érdekes, hogy ilyen Toroczkai féléket még nem igazán láttam, hogy kiparodizált volna. A szavazati lap amit ide teszek lehet, hogy nem fog a legszebben kinézni. Nem mintha a MEMO az nem egy kamupárt lenne mondjuk. Azt inkább ki is hagyom róla. De nyílván egy szélsőjobbos pártról beszélünk ami ráadásul nem is nevezhető ellenzéki pártnak.. De szerintem azt sem fogja mondjuk kutyafüle sem kitalálni, hogyha pont az LMP-t támogatja. De az, hogy jobboldali vagy baloldali az annál előbb. És ha jobboldali akkor a Fidesz helyett kb csak az LMP jöhet szóba.

[link]


[link]


[link]



júl. 26. 23:53
A kérdező szavazást indított:
FIDESZ
Balliberálisok,Globalisták (DK-MSZP-P,NP,MMN,Tisza,Momentum)
Centrista-mérsékelt Jobbos nemzeti ellenzékiek (MHM, 2RK, Jobbik)
LMP (kb egyetlen szélsőjobbos párt)
MKKP (Egyetlen kimondott Centrista meg persze viccpárt XD)
10 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Utálja mindet, a magyar társadalommal együtt.
júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyikkel se. Barki lesz hatalmon mindenkirol lesz parodia
júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a Mi Hazánk.

Még mindig.

júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Mi Hazánk egy viccpárt.
júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

#4

Hát látszik, hogy nem igen követed a politikát, a Mi Hazánkat meg abszolút nem.

Sikerült őket összekerni a kétfarkú kutyapárttal.

Komolyan mondom, ide egyre több hülye jár fel okoskodni....

júl. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Ki az a radics peti?
júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. Szinkronparódiákat csinál nagyrész. Az egyik legnagyobb magyar YouTube csatorna.
júl. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan opció miért nincs, hogy egyikkel sem? Pártokon kívül is van élet.
júl. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kampányban egyedül Vonával csinált közös képet aláírásgyűjtésnél
júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Toroczkait is parodizálta a náci múltja miatt, Vona mellett meg nem állt ki az EP választások idején. A posztjában azt írta, hogy a Tiszára fog szavazni (jobb választás híján), de Magyar Pétert egy kérdőjelnek nevezte. Szerintem ő tényleg senkit és semmit nem szeret a magyar politikában. Én megértem és minden tisztelet, hogy nem áll be bábként pénzért egyik oldal mellé se.
júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!