Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jobb inkább visszaál...

Nem lenne jobb inkább visszaállítani, hogy a kisebb települések vezetőit (falvakét) bíráknak, falubíráknak nevezzék és csak a városok, nagyközségek vezetői legyenek polgármesterek?

Figyelt kérdés
De lehetne nemcsak falubíró, hanem városbíró is. Van járás, járásbíróság, vármegye. S lehetne ezek mellé még mezőváros is.

júl. 26. 09:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Meg fogjuk érni, hogy kezet kell csókolni Orbánnak, Szíjjártónak, és a gázszerelőből felemelkedett Mészáros Lőrincnek. Ők mind főurak lesznek.


Még ha a származás számítana, csak hagyján. De az ő esetükben a származás sem indokolja. Csak a nagyzási hóbort.

aug. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az igazi nemesi származásúak, mint én is, fütyülnek a nemesi származásukra. Meg az ilyen megjelölésekre, hogy főbíró, vármegye stb.
aug. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is nemesi származású vagyok, csak anyám tanulni akart és a férjéről elvált. Amikor megszülettem otthon, titokban, akkor a nagypapám vitt el anyuékhoz. Nekem ő az anyám, mindig úgy is szerettem, de csak a halálos ágyán merte bevallani az igazat. Attól félt, hogy otthagyom, milyen rosszul ismert! Egy éve, hogy elment.
aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as: ha megszülettél, ott volt a szülőanyád. Hogy lehet, hogy nagyapád mégis elvitt hozzá? Nem értem.
aug. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A szülőanyámnak nem kellettem, odaadott a nagynénjének, hoy neveljen föl az. Annak meg nem született gyereke, hát örömmel elfogadott. Mindez titokban, akkoriban nem volt abortusz, vagy nagyon nehezen, megölni nem akart. Soha nem tekintettem anyának, csak egy veszekedős nőnek ismertem. A másikat, aki felnevelt szerettem.
aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!