Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van Magyarországon,...

Az miért van Magyarországon, hogy, amikor Gyurcsány csinált valamit, az automatikusan rossz volt, most, hogy Orbán tök ugyanazt csinálja, az meg valami fenomenális?

Figyelt kérdés
Lásd hitelfelvétel

júl. 26. 06:05
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Törvény tiltja, hogy nem lehetek fogyatékos? Ha már, nincs orvos, aki gyógyitson, mégis, mit csináljak?
júl. 26. 07:48
 22/31 anonim ***** válasza:
41%

#21

Mondta valaki, hogy törvény tiltja?

júl. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Akkor, miért baj, ha valaki fogyatékos, ha jogom van fogyatékosnak lenni? Olyan, mintha ezt sértésnek irták volna.
júl. 26. 07:54
 24/31 anonim ***** válasza:

#23

Mondta valaki, hogy baj?

júl. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
17) Mi az,hogy a kínaiak fogják felhasználói? Szerinted magyar emberek nem fognak az új vasúti vonalon utazni?
júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Mi az,hogy a kínaiak fogják felhasználói?

Nem tudom, ez igy eléggé magyartalan számomra.

júl. 26. 08:56
 27/31 anonim ***** válasza:
38%
Ez ismét egy olyan trolltopic, aminek egy a célja, hogy a többségben lévő balliberálisok lepontozhassák a velük nem egyetértőket.
júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
36%
#27 Ha konzervatív hazafi lennél, nem a fideszre szavaznál. De nem is a mihasznákra.
júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Hanem?
júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
27, a kérdésem nem trolltopic, komolyan mondtam, hogy nem értem, hogy miért nem baj az, amit ma Orbán csinál az országgal, ha Gyurcsány idejében ez baj volt.
júl. 26. 11:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!