Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy a szélsőjobb...

Miért van az hogy a szélsőjobboldaliak egyszerre bevándorlásellenes iszlamofóbok illetve Hamász párti antiszemiták?

Figyelt kérdés

júl. 25. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.
júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert a szélsőjobbosok egy része jobban utálja a zsidókat, mint a muszlimokat. Ez egyébként nagyrészt a zsidókkal kapcsolatos konteók miatt van.
júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ellenzem a krokodilok kiirtasát a természetes lakhelyükön, abból következik, hogy krokodilokat akarok befogadni a szobámba?
júl. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Ezen én is gondolkodtam már, vagyis hasonlóan. Amikor volt a migránsválság 2015 (vagyis ekkor tetőzött) körül, és jöttek Európába az arab-muszlim bevándorlók, akkor még őket kellett utálni, és az volt a baja a sok nagy magyarnak, hogy nem voltak legéppuskázva a határnál. Mivel most ilyen nincs, ezért éppen zsidózni kell az ottani helyzet miatt, mert a csúnya zsidók bántják a szegény arab palesztinokat, és őket sajnálják.
júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!