Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, most nagyon...

Fideszesek, most nagyon szomorúak vagytok, mert a német foci EB-n nem történt semmilyen terrortámadás?

Figyelt kérdés
Hónapokig mondtátok, hogy a németek már nem tudnak megszervezni egy EB-t, mert a migránsok, mert nincsen áram, mert nincsen melegvíz stb.
júl. 25. 09:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Én nem mondtam. A focit meg utálom, úgyhogy egyébként sem foglalkoztam vele.
júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Van olyan fideszes, aki szembemegy a párt akaratával és saját véleményt alakít ki? Díjazandó. :)
júl. 25. 09:18
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
2: Mint ahogy bárhol máshol, sehol sincs olyan, hogy mindenki ugyanazt gondolná.
júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Én az Olimpián vagyok kiakadva, ha ez is lemegy gond nélkül, mint, az összes eddigi európai nagy sportesemény -BL döntő, EB, Tour de France, Le Mans-i 24 órás, kontinens szerte F1-es versenyek-, akkor fennál a gyanúm, hogy semmi sem igaz, abból, amit a magyarok mondanak Német és Franciaországokról.
júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%

történt liberókám, csak te nem tudsz róla. csak ezek lóf.sznyi hírek.

A telexen meg úgysem fogod megtudni, ott csak azt, hogy buzul sumakker a férjével.

júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5-ös Szerintem napokig zokogtál, hogy hiába buszoztatta a sok felcsibészelt migránst Németországba, nem sikerült bezavarni nekik. Tökéletes volt a szervezés. Ha kell, akkor adok zsepit. :D
júl. 25. 09:29
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
5, arra az esetre gondolsz, hogy a magyar reptér vásárlás után, magyar szurkolók nem jutottak ki a magyar-skót meccsre?
júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

Libernyákok, idáig jutottak?

Gratulálok, soha nem fogtok nyerni, mert ilyenek vagytok....

júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem fogunk nyerni? Pillanatnyilag mi adjuk a legerősebb pártcsaládot. Ti még csak komoly tisztségeket sem kaptatok. Haha. :DDD
júl. 25. 10:19
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Melyik pártcsaládra gondolsz? A percek alatt szétesett összefogásra?
júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!