Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan ember aki mondjuk...

Van olyan ember aki mondjuk 22-ben vagy most júniusban a fideszre szavazott, de most már nem oda szavazna?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen ember, akkor most kire szavazna?

júl. 24. 17:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sokan vannak ilyenek.


Én is Fideszre szavaztam 22-ben, mert ezen az összefogásos valamin minden józan eszű ember átlátott. Ezek ha hatalomra kerültek volna, hamar meg is buktak volna. Nem lehetett rájuk reális alternatívaként nézni.


26-ban ha minden így halad a Tiszára fogok szavazni. Habár én már öreg róka vagyok, így több ígéretekkel telt "ifjút" láttam miniszterelnökké válni akik aztán hatalommániás elmeroggyant barommá váltak, így ennek lehetőségével nála is számolok, de mostmár ott tartunk, hogy nincs min veszíteni. Meg kell próbálni.

júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

21


meglatodd majd. nem hiaba stagnal a tisza. orban meg tarol fel a holdig mint az elozo valasztason. Ha mar most stagnal a tisza akkor mar csak rosszabb lesz.


Ezt egy oreg roka mondta nekem. Igaz parkapcsolatban, hogy orulni kell ha stagnal sot, csak rosszabb lesz/lehet.

júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom te mit szívsz, de látszólag elég káros a cucc.
júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
te ittad a tisza vezet regen most meg vegre a dunaet. Nem hiaba van Duna TV is. Majd haamrosan rajossz, hogy mi a jo mi a rossz.
júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Tisza TV is van
júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is Tiszaban fürdök
júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Nezettsege 0 mert kivagtak egy kepet es csak az megy egesz nap egy madarcsiripelessel. Ennyi a part is. csiripeles. alig tettek valamit le az asztalra, csak felalltak onnan, mig a fidesz ulve maradt es orban a szokasos mosolyaval oda se nezett egyik kezevel kikartyazta petert ami valljuk be, csak zsirral kellett bekenni az asztalt es mar vesztett peter a masik kezever orban a bekemissziot washingtontol kezdve ukrajnaig meg brusszelben verte ki sorrol sorra gyozelemmel.
júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá Tisza
júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Follyon ki
júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Hajrá Tisza!
júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!