Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Brüsszelnek, azért sem kellene...

Brüsszelnek, azért sem kellene befizetni a 200 M "migránsbírságot", mert akkor kitalálnak újabbat?

Figyelt kérdés

Én elsőre azt gondoltam, hogy fizessük ki az igazságtalan bírságot. Nézzük el, hogy a jogos, megszavazott pénzeink ma sem látjuk. A jogos EU határvédelemre egy kanyit sem kaptunk, mert Brüsszelnek pont az az érdeke, hogy minél többen jöjjenek ide. Viszont a paláverben ami most megy a hirtv-én azt mondják a nézők, hogy ha ezt befizetjük, csak röhögnek rajtunk Brüsszelben és találnak ki mást, amit lehet fizetteni, hogy abból is szponzorálják a háborújuk.


Lehet mégse kellene befizetnünk? Rosszabb már úgysem lehet



júl. 24. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Nem lenne szabad fizetni
A bírságot be kell fizetni. Az afrikaiaknak, ázsiaiaknak is etikus Brüsszeli eljárás jár, had jöjjenek
Részletfizetést kell kérni - vagy - vonják le a meg nem kapott pénzeinkből
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Jó hogy mondod nem fizetem be a közüzemi számlákat mert akkor küldenek újabbat.
júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
A bírság jogos. Magyarország úniós jogot sért a bevándorlókkal szembeni rasszizmus miatt
júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%

2.

Kit érdekel?


Az EU nem tudja behajtani.Fulladjanak bele a migránsaikba.

júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%
Én egy élére vasalt lóf@szt fizetnék az eu-nak, - null szaldósra hoznám ki ezt a teljesen jogtalan követelést azzal, hogy az illegális migráció megfékezéséhez egy buznyákkal sem járultak hozzá, miközben élvezik a hatásait! Egyék meg vacsorára a befogadott illegális migránsok ürülékét!
júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2@ "A bírság jogos. Magyarország úniós jogot sért a bevándorlókkal szembeni rasszizmus miatt"


Két dolgot kérdeznék :


1 - Ha be kéne fogadni az erre járó, nyelveket sem beszélő, szakmátlan afrikaiakat, ázsiakat, mert ha nem rasszisták vagyunk, akkor miért baj, ha bejönnek a Filippinók dolgozni? Miért is baj a Kínai rendőr? A muszlim rendőr jobb lenne? 😅


2 - Ha rasszizmus, hogy nem fogadunk be afrikaiakat, ázsiaiakat és nem adunk nekik segélyt, egészségügyi ellátást, oktatást. Akkor kérdezem, hogy te fizetnél ezeknek a betegségeinek, helyi vírusoknak, ottani baktérium betegségeinek kezeléséért? Adnál nekik pénzt az adódból? Befoadnál a lakásodba egy ilyen muszlimot? Hiszen ugyanolyan ember mint a családod mint mi?

júl. 24. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:
16%
Helyes választ a hármas és a négyes adott.
júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!