Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetek hiteles jobboldali,...

Lehetek hiteles jobboldali, konzervatív úgyis, hogy nem szeretnék családot?

Figyelt kérdés

Én a legtöbb dologban a jelenlegi kormánnyal értek egyet és alapból inkább jobboldali, konzervatív értékrendem van. A nemzeti dolgok mindig közel álltak hozzám, nagyon becsülöm a vidéken élő embereket és igyekszem mindig magyar árut vásárolni, mert ezzel is úgy gondolom, hogy munkát adok azoknak, akik megművelik a földet és magyar családok megélhetését támogatok. Az egyházzal kapcsolatban már éppen annyira nem vagyok támogató, de nem is vagyok nyíltan ellenük, kevesebbet foglalkozom velük.

Tudom, hogy a hagyományos konzervatív értékrendben az van, hogy családot kell alapítani és gyereket vállalni, hogy szaporodjon a nemzet, de én úgy érzem nekem jobb egyedül élnem. Próbáltam párkapcsolatot, de engem fárasztott, jobban szeretem, ha nem kell senkihez alkalmazkodnom, úgy élhetek, ahogy akarok, egy gyermek pláne nehéz lenne. Ettől függetlenül támogatnám azokat, akik vállalnak, de én ismerem a saját határaim. Megpróbálok úgy tenni a nemzetért, hogy mindig befizetem az adót, tudatosan vásárolok, magyar kulturális termékeket fogyasztok és testben, lélekben egészséges maradok, hogy ezt minél tovább megtudjam tenni.



júl. 24. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Én a legtöbb dologban a jelenlegi kormánnyal értek egyet és alapból inkább jobboldali, konzervatív értékrendem van."

Az érdekes... :)) Mert a jelenlegi kormány nem konzervatív és kifejezetten nem is jobboldali.


"Tudom, hogy a hagyományos konzervatív értékrendben az van, hogy családot kell alapítani és gyereket vállalni, hogy szaporodjon a nemzet, de én úgy érzem nekem jobb egyedül élnem. "

A konzervativizmus semmi ilyesmit nem állít. Ez inkább a Ratkó-féle politikára hajazó, eltorzult fidesz-ideológia. Számos - valóban konzervatív - embernek nem volt családja.

júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen. A jobboldal nem várja el, hogy legyen családod. A baloldal várja el, hogy ne legyen.
júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%

#12

Ez megint hazugság. A valóságban egyik oldal sem vár el semmit, sőt, ha az intézkedéseiket nézzük, akkor a baloldal rendszerint családbarátibb, mivel jó oktatást és jó egészségügyet akarnak, ami az állam által fenntartott, így a gyereknek magas színvonalú oktatása lenne viszonylag olcsón, ami miatt a családoknak nem kell extra pénzt kiadni.

júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"ha az intézkedéseiket nézzük, akkor a baloldal rendszerint családbarátibb"


Igen, ha a "család" kisebbség, migráns vagy szivárványos.


Ha normális, akkor meg elítélik.

júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

#14

Ciki, amikor kiderül, hogy nem tudsz olvasni. :DDD

Nem, minden esetben akarnak biztosítani jó minőségű olcsó oktatási rendszert, ami a családoknak sokkal jobb, mint bármi, amit eddig a fidesz bevezetett.

júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13%

"a baloldal rendszerint családbarátibb, mivel jó oktatást és jó egészségügyet akarnak"

Ez nem a humor kategória.

júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16

Tényleg nem az, ezért sem humorizáltam:

"Public education was a subject of great interest to groundbreaking social progressives"

[link]


A valóság az, hogy ezek baloldali értékek voltak mindig is és ők képviselték ezeket, míg a jobboldal ezek ellen volt és ezért is akarták, akarják leépíteni azt.

júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!