Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetek hiteles jobboldali,...

Lehetek hiteles jobboldali, konzervatív úgyis, hogy nem szeretnék családot?

Figyelt kérdés

Én a legtöbb dologban a jelenlegi kormánnyal értek egyet és alapból inkább jobboldali, konzervatív értékrendem van. A nemzeti dolgok mindig közel álltak hozzám, nagyon becsülöm a vidéken élő embereket és igyekszem mindig magyar árut vásárolni, mert ezzel is úgy gondolom, hogy munkát adok azoknak, akik megművelik a földet és magyar családok megélhetését támogatok. Az egyházzal kapcsolatban már éppen annyira nem vagyok támogató, de nem is vagyok nyíltan ellenük, kevesebbet foglalkozom velük.

Tudom, hogy a hagyományos konzervatív értékrendben az van, hogy családot kell alapítani és gyereket vállalni, hogy szaporodjon a nemzet, de én úgy érzem nekem jobb egyedül élnem. Próbáltam párkapcsolatot, de engem fárasztott, jobban szeretem, ha nem kell senkihez alkalmazkodnom, úgy élhetek, ahogy akarok, egy gyermek pláne nehéz lenne. Ettől függetlenül támogatnám azokat, akik vállalnak, de én ismerem a saját határaim. Megpróbálok úgy tenni a nemzetért, hogy mindig befizetem az adót, tudatosan vásárolok, magyar kulturális termékeket fogyasztok és testben, lélekben egészséges maradok, hogy ezt minél tovább megtudjam tenni.



júl. 24. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Természetesen.
júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehetsz.
júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Hülye Orbán birka vagy, kérdező!
júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Hogyne lehetnèl? A kètszìnűsèg ès a kettős mèrce alapvető èrtèkek a jobboldalon!
júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Ezért hülyeség a job meg baloldali besorolás.

Engem bárki ballibsinek sorolna be, mert támogatom a melegek jogait, kiállok a sokszínűség, az elnyomás és a gyűlöletkeltés ellen, pedig:


"A nemzeti dolgok mindig közel álltak hozzám, nagyon becsülöm a vidéken élő embereket és igyekszem mindig magyar árut vásárolni, mert ezzel is úgy gondolom, hogy munkát adok azoknak, akik megművelik a földet és magyar családok megélhetését támogatok. Az egyházzal kapcsolatban már éppen annyira nem vagyok támogató, de nem is vagyok nyíltan ellenük, kevesebbet foglalkozom velük. "


Ezek rám is ugyanúgy igazak.

júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Jah és még a nemzetet is gyarapítottam, van gyerekem, akit nemzeti érzelműnek nevelek, aki büszke arra, hogy magyar (már most - vagy még - 4 évesen)
júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Lehetnél, de ha tényleg az lennél, akkor nem a kormánnyal értenél egyet, ami nem egy jobboldali konzervatív párt, hanem egy harmadikutas fasiszta, ami rendszeresen emel be pl. kommunista elemeket is.

Ezt jobboldali ember elvből nem támogatná.

júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

#7

Hagyd, a kérdező agyilag zokni!

júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Ebben az esetben csak buta lehetsz, hogy politikai beállítottságod milyen, az sokadlagos kérdés.

Viszont kiválóan megmagyaráztad, mitől tud rombolni a kormány több mint másfél évtizede.

júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

"jobban szeretem, ha nem kell senkihez alkalmazkodnom, úgy élhetek, ahogy akarok"


El kell szomorítsalak, ezek szerint te liberális vagy. Ez van.

júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!