Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak nagy bukás...

Orbán Viktornak nagy bukás lenne ha nem Trump nyerne?

Figyelt kérdés

júl. 24. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Hatalmas ÉGÉS lesz neki!
júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Én mostmár ott vagyok, hogy annak is örülnék, ha Trámpli nyerne -ekkora barmot, még Boris Johnson sem hordott a földhátán-, ha beváltja azon Kina ellenes intézkedéseit, meg, ha mégsem állitja le az ukrán támogatásokat, mint, ahogy 0rbán várja -és, amit egyébként egyre többen prognoztizálnak vele kapcsolatban-, sosemvótmégynagy segitség lesz a magyar családoknak. De, hogy a kinai akksigyárak, itt fognak ránkrohadni, az is hótzicher.
júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
2: A magyarországi kínai akksigyárak az európai gyártóknak szállítják az akksikat, ehhez Trumpnak nem sok köze van.
júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Nagyjából illeszkedne a dolog Orbán elvetélt álmaiba.


Viszont az igazán nagy pofáraesés az lenne, ha a hisztis szöszi nyerne, de se béke nem lenne, se Orbánt nem babusgatná, hanem helyretenné az orosz és kínasimogatás miatt.

júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mansour ***** válasza:

Nem igazán, mert akkor arra építenék a kommunikációt, hogy elcsalták a választást, az USA-ban megszűnt a demokrácia, és tulajdonképpen már csak mi vagyunk a demokrácia egyetlen bástyája a nyugati világban. Ráadásul bármilyen gazdasági problémát arra lehetne kenni, hogy azt a demokrata kormányzat háborúpárti politikája idézte elő, amit a nyugat-európai országok szolgai módon követnek. Tehát ilyen szempontból még akár jól is jönne nekik a demokrata győzelem.

A kormány szempontjából legrosszabb forgatókönyv valóban az lenne, ha Trump nyerne, de a várakozásoktól eltérő lépéseket tenne mondjuk a háború ügyében, vagy megszorongatna minket a kínai és/vagy orosz kapcsolatok miatt. Akkor jönne az elhallgatás, vagy a kínos magyarázatok gyártása, hogy Trumpot sakkban tartja a pénzhatalmi elit, a Soros-hálózat, stb. A kormánypropaganda ebben mindig jó volt, úgyhogy nem féltem őket. Mindent meg tudnak magyarázni.

júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4, az európai és amerikai autós piac, hogy is mondjam, meglehetősen sok közös tömböt alkot egymással, a mindkét piacon lévő márkáktól, modellektől kezdve a bennük lévő alkatrészeken át.

Amennyire követem a hireket, úgy tudom, hogy már ma is van törekvés a kinai technológiától való függetlenedésre, több gyártónál is és ehhez, még csak Trámpli sem kellett, ha jönne Trámpli és hozna egy döntést, miszerint bannolja a kinai technológiát... cudar világ jönne ránk.

júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 readymix ***** válasza:
58%
#4 A mai világgazdaságban mindennek mindenhez van köze. Főleg egy olyan erősen kitett, semmilyen egyedi innovációt, magas hozzáadott értéket nem produkáló gazdaságnak, mint a NER-féle nepotista csődderbinek.
júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. Szerintem csökkenne is a Fidesz népszerűsége. Nem értem, hogy miért kell neki ennyire bíznia Trump -ban. Én is neki szurkolok, de egy miniszterelnöknek inkább a saját hazájával kellene foglalkoznia, nem azzal, hogy majd ki nyeri meg a választásokat az USA -ban. Mert értem, hogy ez is egy fontos téma, de nem az évértékelő beszédben kéne ezt elmondani, meg nem minden második interjúban.
júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az évértékelőkben mindig ki szokott térni a világpolitikai történésekre is, hiszen azok adják a keretet ahhoz, ami Magyarországon zajlik, úgyhogy nagyon is jól teszi. Meg minden második interjúban is előfordulhat olyan téma, aminek köze van a külvilághoz, hiszen nem a légüres térben Magyarország Magyarország.
júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!