Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ilyen sokan jelentkezh...

Tényleg ilyen sokan jelentkezhettek a Tisza Pártba?

Figyelt kérdés

[link]


Magyar Péter szerint rengeteg önkéntesük van és félnek a fideszesek attól, hogy a Tisza Pártnak hamar meglesz a vidéki beágyazottsága. Magyar azt mondta, hogy a felhívásuk óta tízezren jelentkeztek párttagnak, emiatt „óriási meló” kiszűrni a jelentkezőket. Lesz etikai szabályzatuk, ami alapján nyilatkoztatni fogják a jelentkezőket.


De nem zavarják a jelentkezőket a pártelnök botrányai és a körülötte lévő botrányos emberek?


júl. 23. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
"Lesz etikai szabályzatuk, ami alapján nyilatkoztatni fogják a jelentkezőket." LOL, ez vicces lesz. Gondolom, a telefonrablás és Dunába dobálás, továbbá családtagok lehallgatása alapkézség lesz, amit fel kell mutatni.
júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára tényleg ennyi jelentkező van, a népszerűségét tekintve legalábbis egyáltalán nem lenne meglepő.
júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze, Árad a Tisza.
júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

"továbbá családtagok lehallgatása"


Az igazságügyi miniszter törvénytelenségét vette fel, nem azt amikor kutyába popiba engedi jucus.

júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
4: Semmiféle törvénytelenséget nem vett fel, egy - azóta valótlannak bizonyult - pletyka továbbsutyorgását vette fel. Amit aztán zsarolásra használt.
júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy az óellenzékhez képest mekkora tömeget tudott mozgósítani a választások előtt. Nálunk például utoljára 89-ben volt ekkora tömeg az utcákon. (vidéki kis városban élek)
júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nagy tömegeket mozgósít de akkor sem értem miért nem zavarják a rájuk szavazókat a hatalmas botrányok
júl. 23. 15:39
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

#7: Azért, mert az emberek nem teljesen hülyék és látják, hogy azok a hatalmas botrányok a kormánymédia által gerjesztett és felfújt vagy kitalált történetek.

Személy szerint nagyon unom már a kormánynak ezt a botránypolitizálását és azt várom, hogy mikor beszélnek már végre értelmes dolgokról.

júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Taktikailag összezárnak. Én is Tiszás vagyok, tudom, hogy Magyar Péter sem megváltó. Viszont képes volt összefogni szinte a teljes óellenzéket. És elég nehezen támadható normális érvekkel, mert minden amit ellene felhoznak, az a fidesz rezsimet szimbolizálja. (pl.: kamuállások olyan helyeken, amihez nem is ért) Ha ezzel akarják lejáratni, azzal a fidesz saját magát járatja le. Én speciel élvezem, hogy van egy olyan arc, akin nehéz fogást találni, még ha egy gerinctelen ember is volt eddig.
júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"várom, hogy mikor beszélnek már végre értelmes dolgokról."


Akkor Orbán békemissziója smafu, ugye?

júl. 23. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!