Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbi meddig tudja emelni az...

Orbi meddig tudja emelni az árakat?

Figyelt kérdés

mi az a pont amikor a sajàt birkái is elfordulnak tõle? Mert eddig nem zavarta õket h 280ròl felment 400ra az eurò. Az ÁFA pedig felvitte a vilàg legmagasabb értékére. És az se zavarta a hìveket h az összes élelmiszer duplájàra nõtt 2022 óta. Hála annak h a kereskedõk 7szeres àron kapnak gázt és mindenfèle adò sújtja õket amit ràterhelnek a fogyasztòra.


Ha 2026-ra 500 lesz az eurò, a legolcsòbb kenyèr pedig 1000 huf akkor is kitartanak Orbi mellett? Vagy csak tovàbb nõ a nèpszerûsège? Mert a szegènyek közt nèpszerű a bácsi...



júl. 23. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ milyen boltja van, mert én ezt sem tudom.
júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

a végtelenségig, üdv Dublinból

az 500as eur nekem tetszene :D

júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
"Hála annak h a kereskedõk 7szeres àron kapnak gázt" Nem miattunk tört ki a háború. Más vezetőnél is ekkora lenne a szabadpiaci ár.
júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy a kormány elég sikeresen letörte az inflációt, már rég nem nálunk legmagasabb az unióban.
júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Olcsòbb a gáz vilàgpiaci ára mint amennnyi a hàború kitörèsekor volt...

Ezzel is jòl átverik az embereket...

Valòban felment a hàború elején az ár, de utàna lement és most még olcsòbb mint koràbban. Nàlunk viszont tovàbbra is maradt a magas ár. Aki pedig a nem rezsicsökkentettet veszi az brutàl sokat fizet èrte.


[link]

júl. 23. 12:56
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Amíg a tanulatlan hülye birkák jobban félnek a háborútól és a melegektől mint az éhezéstől.
júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
6: Hát elég nagy birka az, aki 2024-ben az éhezéstől fél Magyarországon.
júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
A csillagos égig és tovább.
júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nézd engem nem zavar, ha 1000 Ft lesz a kenyér, ugyanakkor a két évvel ezelőtti jövedelmem háromszorosát keresem...🤔
júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!