Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz direkt rombolja a...

A fidesz direkt rombolja a magyar egészségügyet, hogy a nagyvállalatokat támogassa és a magán egészségügybe tolja át a magyarokat?

Figyelt kérdés
Akiknek meg persze nincs pénze rá, azok nyugodtan meghalhatnak, hiába fizetik a TB-t.
júl. 22. 18:00
1 2
 11/15 Fsms ***** válasza:
62%
Igen direkt rombolja.
júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

Hát kérdező, én a múlt héten mentem be a városunkban az orvosi rendelőbe a sebészetre, felkészülve arra, hogy a nyáron már nem kapok időpontot arra a kisműtétre amit meg kellett csináltatnom. Annak ellenére hogy a szabadságolások miatt a sebészek többsége nem volt elérhető, 1 héttel későbbre már be is lettem írva és a héten megyek már varrat szedésre is.

Mesélitek itt állandóan a hülyeségeiteket, aztán amikor valójában kellett, akkor lám-lám, az egészségügy nem volt tönkretéve.

júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12# Lám-lám, az összes kórházban jártál vagy 1 kórház 1 heti beosztásából következtetsz?


Ennyi erővel budán 250 milliós házban lakik egy ember, akkor ez a magyar átlag.

júl. 22. 23:40
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 Ahogy le is írtam - de láthatólag túl bonyolult volt neked mert 2 mondatnál hosszabb volt - egy város orvosi rendelője volt. Nem kórház.

Hiába hisztizel, ez a valóság.

júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen, nem is titkolják már régóta. Pár éve valamelyik (nem emlékszem, melyikük volt az, de nem is számít, mert mind egyformák) lazán közölte is, hogy az állami egészségügybe nem éri meg pénzt pumpálni, mert nem térül meg. Ennyit erről. Végül is olcsóbb fenntartani egy sírt a temetőben, mint egy ágyat az intenzíven.
júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!