Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiábrándult, korábban többször...

Kiábrándult, korábban többször a Fideszre szavazóktól kézdezném, mi volt az utolsó csepp a pohárban?

Figyelt kérdés

júl. 22. 15:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
36%
Az IMF-cirkusz még 2012 körül.
júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
22%

Ukrajna támogatása.

Nem kellett volna megszavazni a szankciókat ami árt a magyaroknak.

júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem gyakorlati dolog, de a nemzet megosztása és a nemzeti identitás kisajátítása, és mindenki kizárása a nemzetből, aki valamiért nem ért egyet az elvtelen politikájukkal. Én jobboldaliként mérhetetlenül sértőnek érzem, hogy egy maffiaszekta lekommunistáz azért, mert nem értek egyet az ország lezüllesztésével.
júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
91%
2010-ben volt az utolsó csepp, amikor fideszék kizsarolták a magánnyugdíjakat az idősebb lakosság egy jelentős részétől. “Aki valamelyik magánnyugdíjpénztár tagja marad, elveszíti a jogosultságát az állami nyugdíjra, járulékot azonban változatlanul fizetnie kell.”
júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%
A magánnyugdíjjal nem az a legnagyobb baj, hogy ellopták, hanem szuper példát mutattak a népnek, hogy felejtsétek el az öngondoskodást. Én mindenesetre kösz, jól vagyok, azóta is legalább 3 helyen gondoskodom magamról. Nem számítok erre az államra, ami csak adókat tud beszedni, ellenben zsarolni azt tud, szolgáltatni kevésbé.
júl. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
90%
Hajrá Tisza. ( egy ex Fideszes)
aug. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
78%

Még soha nem szavaztam a Fideszre, és soha nem is szavaznék rájuk.

Nem akarok egy hazaáruló és tolvaj maffia részese lenni még a szavazatommal sem, mert akkor én is a cinkosukká válnék a hazaárulásban, és Magyarország kifosztásában.

Ugyanis mindenki aki a Fideszre szavaz, az kvázi ugyanolyan hazaárulóvá, és Magyarország kifosztásában tettestárssá válik, mint a fideszesek!

aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!