Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy lesznek...

Árokpart kérdése:

Elképzelhető, hogy lesznek majd ősszel akár nagyobb demonstrációk is az iskolai mobiltelefontilalom miatt?

Figyelt kérdés
júl. 21. 22:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Kizárt. A zemberek nem képesek emiatt már fellépni.
júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1-es Ha akarnának akkor tudnának.
júl. 21. 22:25
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Addigra kitomboljátok magatokat.
júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3-as Engem ugyan személy szerint nem érint. 46 éves vagyok és szülő sem vagyok. Ezek alapján azért láthatod, hogy milyen mélyen érint még olyat is, köztük engem is aki zet az intézkedést az alapvető szabadságjogok elvételének tartja. Ugyan ezt képzeld el nagyban. Attól még, hogy más nem ír ki róla kérdést vitaindítónak és nem beszélnek róla annyit, attól még mélyen érint mindenkit. Sőt az szokott nagyobb felháborodást kelteni amiről nem beszélnek. A társadalom mély hallgatása még rosszabb mintha mindne fórum ezzel lenen tele szerintem.
júl. 21. 22:36
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok egyáltalán Fideszes, de ezt a döntésüket nagyon tudom támogatni...rendre láttam a Tiktokon, hogy élőznek óra alatt gúnyolva a tanárt meg a munkáját, meg virtuálisan bulligolják egyes osztály társukat...a nézőkkel szavaztatják meg, hogy mit csináljanak a kipécézett osztálytársukkal, vagy hogy mit szóljanak be az órán a tanárnak....


Szóval ja...igen is, vegyék el tanítás alatt tőlük, nem most kell hisztizni ez miatt.

júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem mert a szülők és a tanárok nagy része is egyetért azzal, hogy tanulni jár a gyerek az iskolába nem telefonozni.
júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6-os Pont az ellenkezőjét tapasztalom beszélgetve az emberekkel.
júl. 21. 22:40
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

"Ezek alapján azért láthatod, hogy milyen mélyen érint még olyat is, köztük engem is"


:D


Hány témában jössz ugyanezekkel az ideológiákkal?


A probléma az, hogy mindent az általad idealizált amerikai alkotmány szemüvegén keresztül próbálsz nézni, és ezt vetíted ki másokra.

júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Szabadságjogok megsértése hogy adja le a telefonját óra előtt és ne azt nyomkodja meg élőzzön tanóra alatt? LOL.
júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Szívesen megnézném amint azokban az iskolákban ahol eddig a kormány ellen hangolták a diákokat a tanáraik és mindenféle megmozdulásra meg tüntetésre, ellenkezésre biztatták őket, most majd szembesülnek a fiatalok azzal, hogy a pedagógusok pontosan úgy ragaszkodni fognak majd a tiltott eszközök otthon tartásához és a telefonok elrakásához a törvényre hivatkozva.

Hogy fognak most fellépni ebben az ügyben a diákjaikkal szemben, hiszen a tanárok számára ez mindenhol fontos döntés, ha eddig pont azt mutatták nekik, hogy nem kell komolyan venni a törvényeket?

júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!