Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lesz egyszer kivezetve...

Hogy lesz egyszer kivezetve ez a sok extraprofit adó?

Figyelt kérdés
Bónusz kérdés a 27% áfa, valami emberi 20-25%ra csökkentése. Ha az egész költségvetés már lassan ezekre lesz alapozva, hogy lehetne ezeket valaha kivezetni? Hogy hirtelen mindenki egyetemet végez és kétszer ennyi nemzeti összterméket hozunk össze?

júl. 21. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek mondana le a Fidesz erről a sok pénzről?
júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Kormányváltással. Dobrev Klára a béreket fogja emelni és nem az árakat. Államosítják Mészáros és Tiborcz vagyonát és abból új munkahelyeket hoznak létre az állami szférában, ahol majd heti 4 napot kell dolgozni, több pénzért, mint most 5 napban.
júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a Fidesz van, addig nem lesznek kivezetve.

Utána pedig úgy, hogy csökkenteni kell a kormányzati kiadásokat.

júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahova az állam bevásárolja magát, ott hirtelen nem látják majd indokoltnak.

Lásd pl. Ferihegy megszerzése és a légitársaságok adójának kivezetése.

júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd ha leváltják a dagadt nidzsát meg a sleppjét és lesz elég tökös az új vezetés meglépni ezeknek az adóknak a csökkentését és végre kapnánk uniós pénzeket rendesen. Persze lehet ez is kevés lenne, a magyar költségvetés rettenetes állapotban van.
júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Justinianus ***** válasza:
0%
Majd felemelik az szja-t átlagbérnél 30%-ra, az átlagbér kétszeresénél még 40%-ra, úgy ahogy Európában van, és akkor majd tapsikolhattok a tíz százalékos áfának a 200.000 Ft-os nettótokkal. :)
júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként én bevallom, extraprofitom van. Egy satnya kis vállalkozásom van, de az elmúlt évek kitartó munkája most kezdi meghozni az eredményeit, már szemmel látható összeget tudok kivenni, ami nem egy vagyon, de több, mint az elmúlt évek. Én miért nem vagyok ezügyben megadóztatva? Végülis számomra ez "extra"profit. Végülis így motiválva vagyok, hogy lehetőség szerint ne építsek nagy céget, elégedjek meg ezzel a szinttel.
júl. 21. 09:57
 8/8 anonim ***** válasza:

😆. Mo.-n már sehogyan sem. Ha nem lesz rá szükség, akkor is mond egy mondvacsinált problémát Viktorta, amivel minden céget magára haragít aztán kimondja Viktorta, hogy:

"Mer'a zemberek védelmében kő e pínz".

júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!