Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg elhiszitek a ballib...

Tényleg elhiszitek a ballib médiáknak, hogy Bulgária megelőzött minket?

Figyelt kérdés

júl. 21. 07:53
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Az a szintű valóságtól való elszakadás ami a ballib fejekben van ijesztő. Találkoztam agymosott buta fideszesekkel is. De ez ami itt van tényleg nem semmi.
júl. 21. 10:23
 22/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, tapasztalom!
júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
21 valóságtól elszakadás? :D álmodtam akkor múltkor? Mik a kritériumok hogy tudjam, hogy Ballib fejem van, ami elszakadt a valóságtól? Csak hogy tudjam. Irigylem a valóságod.
júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
60%

#23 Mondjuk számomra az is rejtély, hogy ennek az egésznek mi köze van a baloldalisághoz. :D


Ráadásul egyetlen olyan hozzászólást sem olvastam itt, amely szerint Bulgária fényévekkel előttünk lenne. Így maga a reakció is értelmetlen.

júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

#24


A baloldalisághoz semmi, mivel Magyarországon nincs baloldal.


Ezek "ballibek", akik definíció szerint jobboldali turbóliberálisok. Mindent elhisznek amit a hvg, telex, 444 stb ír. Ugyanolyanok mint az m1, pestisrácok stb agymosottai. Különbnek hiszik magukat ami fűszerezve van a mérhetetlen beképzelt nagyképű arroganciával, de igazából semmiben sem mások azoktól akik ellen vannak.

Ugyanis egy alternatív saját médiáik által felépített álvalóság buborékban élnek. Csak azért mert az ő buborékjuk nem natancs színűre van festve, hanem szivárványosra, még nem lesznek semmiben sem mások.

júl. 21. 11:19
 26/30 anonim ***** válasza:
60%

#25


Te érted is amit itt összeirkálsz, vagy csak csak így hangzott jónak?

júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#5

Mandíner

júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
60%
Esküszöm nem olvastam 444et, le van tiltva régóta, már régóta túl vagyok terhelve a sok baromsággal, de ettől még nem nyílt a WC ajtó a vonaton. Apropó jól fizet a Tóni?
júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ezt még úgy elhiszem a bezzegromániákkal ellentétben.
júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Igen elhisszük
júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!