Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen negatív élményeid...

Milyen negatív élményeid vannak a Gyurcsány rezsimmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vizitdíj. Fizetőssé tette az egészségügyet. 0 családtámogatás.

júl. 20. 06:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem perkelt rendesen oda 0rbánnak.
júl. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem csak pozitív élményeim vannak vele kapcsolatban.
júl. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy meg szerintem inkább a gyerekbántalmazással kellene foglalkozni, mert abban a fideszesek kimagasló helyen vannak..
júl. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem lövetett a tomboló náci csőcselék közé amikor azok felgyújtották Budapestet
júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

A vizitdíj szerintem teljesen rendben volt. Végre el lehetett jutni a háziorvoshoz anélkül, hogy órákat kellett volna várni az unatkozó nyugdíjasok miatt. Akinek meg krónikus betegsége volt, az amúgy sem fizetett vizitdíjat.

Az egészségügyet orbán tette fizetőssé. Nem elég, hogy havi szinten több százezret vonnak le eü hozzájárulás címen, ha nem akarok megdögleni, mehetek magánba...

A családtámogatási rendszer egyszerűen más volt gyurcsányék idején. Ebből a szempontból szerintem a mostani (adókedvezmény) jobb. Cserébe elcseszik az egészet az ilyen csok meg babaváró baromsággal.

júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Rezsimnek tuti nem nevezném. 2006. és az Őszödi beszéd előtt éreztem utoljára hogy van esély hogy utolérjük a nyugatot életszínvonalban kultúrában stb. Naiv volt és mazoista hogy elmondta a beszédet. Azt hitte nincs a Fidesznek annyi beépített embere az MSZP-ben hogy simán bedöntse egy ilyennel. És bummm.


Gondoljátok el 2006-ban milyen erős volt az MSZP, hogy egy közel ilyen szervezettségű Fideszt, amely 4 2/3-adot nyert le tudta győzni.

júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Fogadok kérdező, hogy ágybavizelő kisgyerek voltál akkor még, csak hallottad valakitől, hogy Gyurcsány rossz.
júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
#6 én Medgyessy-nél még éreztem anno ugyanezt, de gyurcsány alatt már nem. Az a helyzet, hogy gyurcsány is ugyanolyan patkány, mint orbán max annyi a különbség, hogy az előbbinek volt gyerekszobája.
júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Ùgy tůnik ez is elèg nagy különbsèg
júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Olyan borzasztó, hogy le sem írom. (Édesanyám korai halálához vezetett.)
júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!