Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A MOHU-s visszaváltással...

A MOHU-s visszaváltással miért csapták be az embereket?

Figyelt kérdés

Úgy volt, bárhol beváltható a kapott kupon nem csak abban, ahol leadtam. Így ez egyáltalán nem jó, mivel mi van ha én jó sokáig nem járok arra, de leadtam mondjuk 40 flakont és több ezret bukok, ha nem vásárolom le kb fél év alatt...


Illetve tegnap is a gép annyit nem várt míg az alkalmazást elindítom, hogy utalással fizessék vissza, egyből nyomtatta a kupont, holott semmire sem kattintottam...


Van ahol kp-t adnak vissza van ahol le lehet vásárolni, miért nem lehet egységes?



júl. 19. 07:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha barhol vissza lehetne valtani a kupont akkor nem mukodne a rendszer.


Hisz a tesco kifizeti neked a pennys uveget. O ezt a penzt ugy kapja vissza hogy az automataban levo uvegeket es dobozokat elszallitja a mohu es dbszam utan kifizeti a penzt.


Ha visszavinnel 1000pennys dobozt a tesco automtajaba, es azt a kupont utana a pennyben vasarolnad le, akkor a penny igencsak szarul jarna. Hisz a tesco megkapna a mohutol az 50x1000db arat az elszallitas utan, de te az 50ks kuponoddal a pennys arukeszletet csokkentened ugy hogy nem fizetnel erte penzt.

Tehat a penny hogyan jutna a penzehez? O penzt csak akkor kap vissza ha tole szallitanak el. A neki fizetett 50ftok(marmint amikor a vasarlo megveszi a sort pl, az alapbol a mohu penze, amibol aztan visszafizet az elszallitaskor)

Ha kevesebb dobozt visznek vissza mint amennyit eladtak, akkor lesz a mohunak profitja.

júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
Csak abban a boltban lehet levásárolni ahol a kupont adják, de kötelesek a kupont készpénzre beváltani ha nem akarod levásárolni náluk. Kérni kell a vásárlók könyvét ha nem akarják készpénzre váltani.
júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12


Ez nem így van.

Rendszeresen viszem vissza egy kicsi Spar üzlethez a flakonokat, mert az van közel hozzám, de be még az életben nem mentem vásárolni...Pláza aljában lévő Intersparban szoktam átadni és vásárolom le vagy kérem a pénzt ez változó.

Ha nekem nem hiszel a MOHU oldalán is ott van, de magán a bizonylaton is amit a gép ad, hogy hálózaton belül BÁRMELYIK üzletükben beváltható 6 hónapon belül.


Az viszont igaz, ahol trükközni próbálnak és kötelezni arra vásárold le jelezni kell baromi szabálytalan, amit csinálnak aztán ha akkor sem fizetik ki nyilván meg lehet tenni a következő és következő lépést...

júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Mondjuk a dolgozók sem IQ bajnokok. Spar gépbe vittem vissza, de nem ott vásároltam mert mentem dolgozni meg amúgy is pici üzletük nem szeretem.

Munka után viszont bementem Intersparba ott van minden, adom az utalványt kasszánál ( mert önkiszolgálónál nem váltható be ) nő nézi - nézi azt mondja " ez nem itteni ". Mondom valóban és? " A mi gépünk nem ilyet ad ki, ezen alig lehet kiigazodni"! Majdnem pofán röhögtem. Tényleg nagyon bonyolultnak tűnik az összeget nézni + dátumot ( bár utóbbit fölösleges 6 hónap csak nem járt még le ugye) a Spar felirat meg ott van a tetején, de gyanítom ő 100x több ilyet látott, mint én akkor sem megy.

Édes istenem komolyan csak utaltatni fogom a jövőben, de azzal napokban meg olyan balhé volt gondoltam hanyagolom kicsit viszont ehhez képest az is jobb!

júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"a dolgozók sem IQ bajnokok. Spar gépbe vittem vissza..."

Ja, hogy a sparban? Azt előre megmondhattam volna. :D

júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15


Haha, de jót nevettem az a durva jogos! Nem megbántva senkit, de ha össze kell hasonlítanom kik dolgoznak Spar üzletben és kik Aldi, Lidl boltjaiban, hát finoman szólva van különbség tisztelet a kivételnek.

júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!