Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A MOHU-s visszaváltással...

A MOHU-s visszaváltással miért csapták be az embereket?

Figyelt kérdés

Úgy volt, bárhol beváltható a kapott kupon nem csak abban, ahol leadtam. Így ez egyáltalán nem jó, mivel mi van ha én jó sokáig nem járok arra, de leadtam mondjuk 40 flakont és több ezret bukok, ha nem vásárolom le kb fél év alatt...


Illetve tegnap is a gép annyit nem várt míg az alkalmazást elindítom, hogy utalással fizessék vissza, egyből nyomtatta a kupont, holott semmire sem kattintottam...


Van ahol kp-t adnak vissza van ahol le lehet vásárolni, miért nem lehet egységes?



júl. 19. 07:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Mert az emberek megszavazták. Könyörögtek érte, hogy valaki szopassa már meg a szájukat.
júl. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Remélem ezen változtatnak mert így nekem sem fog működni, hogy oda kell járjak vásárolni is ahol gyorsan le tudom adni az üvegeket menet közben, hogy ne kelljen hurcolnom magammal mindenhová míg egy olyan bolthoz érek ahol vásárolni is szoktam.
júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Mivel a mohu haszna, ami a működését finanszírozza és amiből zsebre vághatnak azok az üvegek amit nem váltanak vissza soha, a rendszer működésébe bele lesznek építve ilyen anomáliák.
júl. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Az applikációval kérheted azt is, hogy utalják a pénzt a számládra, ne kelljen azonnal levásárolni! De egyébként igen, becsapás az egész, arról szól, hogy valakik megint nyerészkednek...
júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

"Mert az emberek megszavazták."

Mit?

júl. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Felreertesben vagy.


Barhol bevalthatod, de ha vouchert kapsz akkor azt abbam a boltban vasarolhatod le vagy kapsz erte kpt ahol kaptad a voucehert.


Tehat ha van 10 pennys uveged, akkot azt bevalthatod a tescos automatanal.


Ha nem kered bankszamlara a penzt akkor kapod a tescos vouchert amit a tescoban vasarolhatsz le.


De ha elmesz a tescohoz bevaltani, akkor nehogy mar mindenki mas hibaja legyen ha nem hasznalod fel azonnal a vouchered.

júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Hogy cumiztassák meg a kis pampuskalesőjüket. Mert az emberek imádnak cumizni. Cumcum.
júl. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6os:


Ugy volt elvileg h bárhol levasarolhatod a kupont amit a gép ad....

A gép amugysem a bolt tulajdona

júl. 19. 08:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tevedesben vagy. Barhol visszavalthatod barmelyik visszavalthato dobozt vagy uveget, de a kupont ott vasarolhatod le amelyik boltnal bedobtad az automataba.

Egyedul annyi engedmeny van hogy a halozat barmely boltjara ervenyes.


Tehat ha a tescos repontos kupont kapsz akkor azt csak a tescoban vasarolhatod le, de barmelyik magyar tescoban.


Erted?

júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyszerű, már ez is jobb mintha Csak abban vasarolhatnam le amiben valtottam
júl. 19. 09:46
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!