Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszcsókos idegbeteg...

A Fideszcsókos idegbeteg sportedző aki felrúgta a kisgyereket várhatóan nem fog letöltendő börtönbüntetést kapni?

Figyelt kérdés
Sőt talán még Lovagkeresztet is kap.
júl. 17. 17:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Ezért aligha kap bárki is letöltendő börtönt.
júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok jogász, de én sem hiszem, hogy ezért letöltendő börtönbüntetést kapna - sajnos.
júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Ilyesmiért mások se szoktak, szóval nyilván nem.
júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Jön majd a hír, hogy az nem is úgy volt, nem az volt, aki, stb., stb.
júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Ez attól függ mit szeretnének adni. Az előbb hallgattam, ha mindent összeszednek ellene, akár 3 év is lehet.
júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

A szegeder.hu oldalon láttam, persze biztos Ti is olvastátok már:


Ezt nyilatkozza ez a "kártevő":

„Mindent megteszek, hogy az igazságszolgáltatás munkáját támogassam, és csak remélni tudom, hogy nem okoztam lelki sérülést a kisfiúnak, akitől a helyszínen bocsánatot kértem, és minden tettemmel igyekeztem jóvá tenni a jóvátehetetlent. Ezúton kérek bocsánatot a szülőktől is, melyet nem remélek” – írta a volt elnök, aki a sajtónak nem kívánt nyilatkozni. A Szol24 hozzáteszi,


a sportegyesület volt elnökének Novák Katalin adott át életműdíjat pár éve.

júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Na az ereszcstorna utána a pedofil utána Peti most meg az edző, katasztrófa ez a fidesz!
júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Az 5-ös, érthetetlenül lepontozott Válaszoló hozzászólására reagálnék.

A Facebookon írja egy kommentelő, hogy a többi gyerek reakciójából látható, hogy félnek a "felügyelőtől".

Egyik gyerek sem siet oda a földön fekvőhöz, lefagynak, vagy az előírás szerint "teszik a dolgukat". Nem először történhetett ilyen, vagy ehhez hasonló.


Csak hát egy ilyen procedúra, vagyis kikérdezni a gyerekeket, számukra megterhelő lelkileg.


Tudhatjuk, hogy annak idején még a "lúgos orvos" is majdnem megúszta, mert jó kapcsolatai voltak.

Ha működne az igazságszolgáltatás, akár letöltendőt is kaphatna a "felügyelő", csak hát kényelmetlen ezzel foglalkozni.... Hosszú, körülményes...


Kidühöngjük itt magunkat, és nem lesz következmény.

júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Ez a jobber gyermekvédelem. A gyereket föl lehet rúgni.


De valamiért ha én kirúgnám Orbán lábát bilincsben vinnének el, vagy ott helyben loccsantaná ki az agyam egy mesterlövész

júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Orbánnak ez miért tetszik, na itt védhetne a gyermekeket!
júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!