Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter önként mondott...

Magyar Péter önként mondott le a NER pozícióiról vagy kitették?

Figyelt kérdés
Tényleg érdekelne mert sok mindent hallani. Forrást lehetőleg linkeljetem

júl. 17. 13:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
4# te meg megb@szhatod a négy pipát, ilyen hitvány, nullás válasszal 🤣🤔🤣
júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

#9: Szóval neked inkább tetszik a hatalommal való visszaélés. Érdekes, hogy épp akkor vált alkalmatlanná, amkor Varga Juditnak mennie kellett, előtte évekig jó volt.

#10: Meghallgattam őket többször. Nem azt, hogy mit mondanak róluk mások, hanem hogy ők mit mondanak magukról. Nem tetszik, amit ajánlanak és nem tudok velük azonosulni sem. Ezt most minden rosszindulat nélkül mondom.

júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
60%

Konkrétan nem lehet bizonyítani, de szerintem magától lépett ki. Az elején azt állította, hogy elege van ebből a rendszerből, ahol két női politikussal vitetik el a balhét (a kegyelmi ügyet), pedig nagy valószínűséggel felsőbb utasításra írták alá. Én ezt hamarabb el tudom hinni, mint hogy kirúgták volna. Aztán persze lehet, hogy rosszul hiszem, ez van.

Azért is gondolom ezt, mert "senkit nem hagynak az út szélén", ha valaki valami miatt el kell, hogy jöjjön valahonnan, rövid időn belül beültetik máshova, ugyanezt az ő esetében is meg tudták volna csinálni, ha akarták volna.

A másik dolog, hogy amikor kirúgták, akkorra már 1 éve el voltak válva a feleségével, tehát 1 évig gyakorlatilag protekció nélkül ült a zsíros állásaiban. Ráadásul -a fideszesek bevallása szerint- mindenki rühellte, csak Varga Judit kedvéért viselték el. Ha már elváltak, nem kellett volna tovább a helyén tartani. És az is milyen véletlen, hogy pont a kegyelmi üggyel egyidőben rúgták ki.


Szóval én maradok annál, hogy a fidesz ebben is hazudik.

júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Kitették, csak most előadja hogy megcsömörlött és önszántából lépett le. Nagyon nem ugyanaz.


10-es Gabenka, majd ha a Mi Hazánk elfelejti azt a semmirevaló sorkatonaságot, akkor elképzelhető hogy komolyan is lehet majd őket venni, addig csak egy viccpárt.

júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%
A MHM egy gyenge párt! Alig van szavazóbázisa, így persze h az emberek inkább szavaznak a Tiszára...
júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
15-ös valamiért a bukott Schiffer is nagyon aggódik hogy a MHM helyett inkább a Tiszát választják a szavazók, savazza is Magyarékat rendesen
júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
60%

Index cikkben azt állítják, hogy a felmondásról van SMS. Valahogy ez mégsem lett bemutatva.

Továbbá a közgyűlést is csak azután hívták össze, hogy már felmondott.


De a legnagyobb hiba a történetben, hogy 3 állásból mondott fel. Mégha a felügyelőbizottsági rész igaz is, attól még a másik kettőnél saját maga lépett ki.

júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 HakapiszikMatyi ***** válasza:
14%

"ma 14:56"

Meglátjuk, mi lesz ez év végén... Az MHM sokkal erősebb, mint gondolnád. Nem 3 hónap alatt szed öszze annyi birkát, mint Magyar Péter felindulásból. Hanem meggyőződéssel, köpönyegforgatás nélkül az igazságot tálalva. Magyar Péter is hazudik, mint a Fidesz. :( Nem olyan nagy baj, mert több csalódott ember szimpatizál velünk. Érdekes lesz 2026. :)

júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"meggyőződéssel, köpönyegforgatás nélkül az igazságot tálalva"


Ezt le bírtad írni röhögés nélkül, vagy hogy nem dőlt rád a plafon Matyika?

júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Mi hazánk bohóc 6.5%-os párt. Agyukra mentek a konteók és a globalisták.


Kár pedig jónak indult.

júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!