Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Trump füléért imádkozik,...

Orbán Trump füléért imádkozik, de az ukrán legnagyobb gyermekkorház lebombázásáról és annak áldozatairól mikor ejt szót?

Figyelt kérdés
Főleg hogy 2 nappal előtte még Putyinnál járt..

júl. 17. 11:29
A kérdező szavazást indított:
Soha, sajnos torz elme lett.
Tervez róla beszélni és elítéli Putyin civileket mészárló tervét..
Egyéb.
36 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
36%

[link]

Már ejtett róla szót, nem fog folyamatosan erről beszélni

júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
1, én elolvastam, de, hogy egy darab ima nincs ebben... sőt, még a ruszkikat sem hibáztatja.
júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Valamiért egyben olvastam ki, hogy Orbán Trump. Akartam is kérdezni, hogy mikor házasodtak össze.
júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
31%
3, azt csak Amerikában tehették volna meg, Magyarországon, nem engedélyezett a melegházasság.
júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
7%
2: Nem is lenne helyes, hiszen az ukránok nem akarnak békét kötni. Amúgy sem lehet tudni, miféle rakéta volt az.
júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
53%
A zsidók egy halom kórházat felrobbantottak, attól még a szemed sem rándult...
júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%
Orbán tett említést a gyermekkorházról, de Magyar Péter tett egyáltalán valamilyen említést Trump fülével kapcsolatban vagy hallgat róla?
júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
#6 Ja, amúgy ha már Izrael, jó hogy említed, mert Orbán Nethanjaunak és a népírtásának is nagy támogatója. Ő ilyen szupernáci, mindegy a származás csak legyen minél nagyobb tömeggyilkos :D
júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

Fontossági sorrend. Köztörvényes bűnöző vs halott gyerekek.


Itthon is lölö pénztárcájának tömködése fontosabb mint a gyermekkórházak finanszírozása. Teljesen irreális elvárás külföldi gyerekek életéért való aggódást elvárni amikor az itthoniakat is letojja.

júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Trampli füle fontosabb, mint a beteg gyerekek - akár az ukrajnaiak, akár az itthoniak.
júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!