Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország számára milyen...

Magyarország számára milyen előnyei lennének gazdaságilag egy Trump kormánynak?

Figyelt kérdés

A legutóbb én gazdaságilag semmiféle előnyt nem érzékeltem.

Nem jött több amerikai befektető, nem nyitott több Mc Donald's, nem települt ide amerikai egyetem...stb


Politikailag annyi történt nem raktak ide kötekedős nagykövetet.Bár, Colleen Bellel sem volt semmi probléma,nem avatkozott belügyekbe, nem volt kormányellenes, együttműködött, hiába volt az Obama kormány nagykövete volt.Előde már problémásabb volt, aki most van ő is.

A mostani nagykövet beavatkozik belpolitikai kérdésekbe, sőt kampányol is.



A gazdasági kérdésekre visszatérve, Magyarország elég sok ázsiai tőkét engedett be az utóbbi években.Az első Trump kormány alatt nem volt ennyi.

D.T. meg kifejezetten Kína ellenes, jobban, mint a mostani Biden adminisztráció.

Nem lesz ez inkább hátrányos?


júl. 16. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Túl sok minden nem várható gazdaságilag, a politika inkább a lényeg. Attól nem lennénk előrébb, ha jönne még egy Mc Donald's.
júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Semmi. De a butáknak elő lehet adni hogy ez nekünk "jó".
júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Hátrányosnlesz egész Európára.
júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Semmilyen. Sőt, Trump sokkal keményvonalasabb irányba vinné el a USA Kina-politikáját. A magyar kormány pedig a Kínai befektetőkre alapoz jelenleg...

De az EU-USA gazdasági kapcsolatokban is visszalépés lenne.

júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen, totál kersztbe tenne az akkugyáas terveknek, mint annak idején az 5gnek is.
júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!