Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek mit intézett a drágaláto...

Kinek mit intézett a drágalátos kormányunk?

Figyelt kérdés

júl. 16. 08:00
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
23%
Nekem extrém magos fizut.
júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
60%
11, te is külföldön vagy?
júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Én lenézem a disszidenseket. Le is zárnám a határokat, hogy egy se tudjon visszajönni soha többé.
júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Nekem meg kendermagos / szezámmagos fizut...
júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
67%

Én is csak a főbb dolgokat mondom:

Trafikmutyi, földmutyi, Manyup pénzek lenyúlása, a választási törvény módosítása az állampárt elképzelése, érdeke szerint. És ez csak az első 4 év nagyon kirívó eseményei. De van itt még ilyen, hogy: társadalom megosztása, uszítás, hergelés, gyűlöletkeltés, "aki nincs velünk, az ellenünk van" elv bevezetése, azaz, ha nem vagy fideszes, akkor egy háborúpárti, gyurcsányista libárálison kívül más nem lehetsz. Továbbá, állami egészségügy és oktatás lezüllesztése, intézményesített korrupció, pofátlan hazugságok, az emberek totális hülyének nézése, ja és a közpénz mintha elveszítette volna közpénz jellegét...

Lehetne még írni bőven, nagyon hosszú még a lista.

júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
13, én annyiszor kérdeztem már, kértem, hogy konkrét állásajánlatot mutasson már valaki, ahol földi halandó ilyen hiperűrrekorder magyar fizetést kaphatna, de sajnos, válasz eddig egyszer sem jött, én meg egyet sem találtam, pedig kerestem, bőséggel.
júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
45%

16#


Mássz fel a professionra.IT állások, pénzügyes állások.


Illetve, a jobb mérnöki állások br 1 misi felett vannak.

júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
34%

17, kerestem, tudod, mennyi volt, a max finance-es szektorban, amit ajánlottak? Bruttó 450.

Soha, senki sem tudott még bruttó 1 millás állásajánlattal megkinálni.

júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
43%

18.

Mintha nem egy országban laknánk vagy te teljesen más körökben mozogsz.

Br 450, kb 4 éve volt a nullkilométeres kezdő diplomás bér.



Én egy levelezőn elvégzett, lesajnált műszaki menedzser diplomával keresek br 1 millió felett, minőségbiztosítás területen.


Nem agysebészet.Kell valamit letenni az asztalra, nyelvet kell tudni jól meg eladni magad.

Az amerikai egyetemeken nem véletlenül oktatják,hogy add el magad.A legtöbb magyar muja, béna kacsa.

júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

#18

Akkor bizony nagyon rosszul kerestél.


[link]


Csak egy a sokból: [link]

júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!