Nem szánalmas, hogy most már a merényletek is a politikai hype része lesznek?
Fico és Trump után valószínűleg orbán és putin is rendel majd egy merényletet maga ellen, hogy növeljék a belpolitikai erejüket.
Nem szánalmas, hogy hova jutott a politika manapság? Mostantól mind a két oldal ezt fogja csinálni, hogy versenyezzenek egymással, lassan már terrorista támadást is szerveznek majd hogy igazolják a saját igazukat.




















#4
Akkor jönne az anarchia, amiről pikk-pakk kiderülne, hogy alkalmatlan nem működő dolog és máris lennének újabb politikusok.















"#5: Nyilván ez a folyamat része, de pár száz évig jók lennénk."
Mióta ember az ember, azóta írtjuk egymást, anarchiában sem lenne ez máshogy és előbb vagy utóbb ott is lennének vezetők. Az hogy fejedelem, király, miniszterelnök, csak megnevezések. Mindig lesznek egyenlők és egyenlőbbek.
Ha a jelenlegi politikusi gárda kihalna, az emberek választanának újakat és kész, nem lenne semmilyen anarchia. Ezt csak a szolgalelkű jobbágyok gondolják, hogy a világ összedőlne az orbánok, putyinok és trumpok nélkül.
Egy normális országban az embereknek van annyi esze, hogy létrehozzanak egy rendszert amivel irányítják az országot. Van aki egész jó rendszereket hoz létre és jól élnek és hát... vannak ugye a magyarok...





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!