Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az,hogy ebben a...

Hogy lehet az,hogy ebben a mai Magyarországon még az autószerelők sincsenek tisztában azzal,hogy elviszi e vajon a biztosító a kifizetés után az autóroncsot vagy sem ?

Figyelt kérdés

Úgy tudom az autó tulajoknak 3 lehetőségük van. 1: Megjavíttatni ha lehet az összegből amit ad a biztosító

2: eladja adás vételivel a roncsot ha kell valakinek meghirdeti neten. Utána bemegy okmányirodába ,hogy heló már nem az én tulajdonom a kocsi.

3: Saját maga szól egy autóbontónak,hogy itt a roncs vigyétek és adjatok bontási igazolást,hogy végleg ki tudjam vonatni a járművet.

TÉVEDEK VALAMIBEN EZZEL KAPCSOLATBAN ? (nincs szerintem több opció)



júl. 13. 20:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Vagy nem akarod elmondani lényegében,hogy ez így van e az 1-2-3 pont amit leírtam.
júl. 13. 21:14
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt a három pontot senki nem vitatta, persze a kérdésből nekünk kell kitalálni, hogy valószínűleg egy balesetet szenvedett autóról van szó. Nem bántásból, de arra sem voltál képtelen, hogy a saját kérdésed normálisan megfogalmazd, majd jönnek az autószerelők.

Ennyire beütött a meleg?

júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!