Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az,hogy ebben a...

Hogy lehet az,hogy ebben a mai Magyarországon még az autószerelők sincsenek tisztában azzal,hogy elviszi e vajon a biztosító a kifizetés után az autóroncsot vagy sem ?

Figyelt kérdés

Úgy tudom az autó tulajoknak 3 lehetőségük van. 1: Megjavíttatni ha lehet az összegből amit ad a biztosító

2: eladja adás vételivel a roncsot ha kell valakinek meghirdeti neten. Utána bemegy okmányirodába ,hogy heló már nem az én tulajdonom a kocsi.

3: Saját maga szól egy autóbontónak,hogy itt a roncs vigyétek és adjatok bontási igazolást,hogy végleg ki tudjam vonatni a járművet.

TÉVEDEK VALAMIBEN EZZEL KAPCSOLATBAN ? (nincs szerintem több opció)



júl. 13. 20:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Komoly nagyon a kérdés és fontos mert ilyen szituban vagyok . Autószerelő ismerősöm akinek van 90 ügyfele nem tud erről semmit. Lehet mondani,hogy nem az ő hatásköre ,de azért lehetnének felvilágosultabbak is mert mégiscsak hétköznapi dolgok ezek. Ő azt hiszi,hogy a biztosító pl.Allianz elviszi a roncsot. Saját magam olvastam a fentieknek utána ,hogy ez így van nagy valószínűséggel.
júl. 13. 20:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az autószerelő autószerelő, nem biztosítási szakértü és üzletkötő. Ha nem foglalkozik ilyen ügyekkel akkor honnan a gyászból kellene tudni, hogy mi a menete a biztosítási ügyeknek?
júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Biztosító sem tájékoztatott a mai Magyarországon semmiről sem mert kifizette azt jó éjszakát. Autószerelőnek jobban kéne tudnia mégis beszél az embereivel ügyfeleivel.
júl. 13. 20:57
 4/12 A kérdező kommentje:
Ő vállalkozó autószerelő saját magának akiről szó van. Nagyon tájékozottak az emberek ebben az országban.
júl. 13. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az autószerelő dolga.
júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem értem mi köze az autószerelőknek a biztosító és közötted fennálló szerződéshez.
júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Közúti baleset bárkivel előfordulhat . Velük is . Ő nekik tájékozottnak kell lenni ,de a tudás még nekik sincs meg ilyen esetekben sajnos. Ez van. Nem azt kell tudniuk,hogy mi van én közöttem és a biztosító között . Lényegében semmi már mert kifizettek ,de semmiről nem tájékoztattak mi legyen a ronccsal.
júl. 13. 21:06
 8/12 A kérdező kommentje:
Lényegében azt csinálsz vele amit akarsz már.
júl. 13. 21:08
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként leírtam ha a biztosító nem mond semmit sem . Nem tájékoztat ,hogy merre tovább akkor hová megy az ember ? Naná,hogy az autószerelő ismerőséhez aki javítja a kocsidat. Na ha ő téves infót tud vagy semmit sem meg vagy lőve. Marad a net,hogy fény derüljön a dolgokra.
júl. 13. 21:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Közúti baleset bárkivel előfordulhat . Velük is ."


Ez esetben felveszik a biztosítójukkal a kapcsolatot. A roncsot meg a kifizetést továbbra sem értem, de szerintem a hiba a te készülékedben lesz.

júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!