Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan változna az átlag...

Hogyan változna az átlag emberek élete ha Magyarország visszakapná a Trianon miatt elveszített területeit?

Figyelt kérdés

Minden szélsőjobbos vágyálma, hogy Nagy-Magyarország területileg helyreálljon.

A legtöbb ember akit ismertem és ezt akarja biztonsági őr vagy autószerelő, esetleg valami kocsmatöltelék vagy tízen-huszonéves gyári melós.

Nem tudom, hogy az ő privát életük mitől lenne szebb azáltal, hogy az ország visszanyeri eredeti méretét.

Ha most valaki azzal szeretne érvelni, hogy a nagyobb méret több nyersanyaga, jobb geopolitikai helyzete a hétköznapi emberek életére is jótékony hatással lenne egyszer sem biztos. Oroszország, Brazília, India, stb. országoknak ez mind megvan és ott az átlag ember épp hogy csak jobb életszínvonalon él mint nálunk egy mezei csöves.



júl. 13. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nevetséges.

Eu unió van. Mindenki oda megy ahova akar.

Poszkomcsiban maradt régiót meg meg mindenki lesza rja.

júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmiben
júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

elszakítanánk egy embert hazájától és egy olyan ország részei lennének aminek a hivatalos nyelvét nem ismerik. Nemzeti tragédia lenne számukra, nehéz lenne az élet nekik. Az országunknak meg egy plusz probléma az integrálása ami kb lehetetlen.

Engedd már el trianont…

júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg rosszabb lenne az átlag ember számára. A jelenlegi nemzetközi jog szerint semmilyen lehetőségünk nincs a 100 éve elvesztett területek visszaszerzésére, így marad a háború. Egyszerre háborúzni 7 szomszédos országgal kicsit merész lenne :D
júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Mérhetetlen jólét köszöntene be és újra Európa vezető nagyhatalma lennénk.
júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor én kérdeztem z volt az első válasz hogy nagyobb adokat vetnének ki a területekre igy több jutna nekik. Amikor rávilágitottam hogy ezzel a honfitársaikat akarják meglopni akkor az volt a következő válasz hogy megvédenék a magyar kissebséget és ök probálnának aszimilálni más népcsoportokat.
júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!