Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 5°% fölött marad a DK 2026-ban?

5°% fölött marad a DK 2026-ban?

Figyelt kérdés
Most az Ep listán csak 8%-ot csináltak.

júl. 13. 15:44
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

[link]


Republicon szerint is meglenne az 5%.

júl. 15. 19:39
 12/30 felkelhetetle ***** válasza:
100%

11


Ja pesze, pont 5%-ra mérik őket, hogyne, micsoda véletlen... :)


Nyilván úgy néz ki az a párt, mint akik erősödésre számithatnak és nem teljes leépülésre. 🤡🤡🤡


Ezt pedig csak úgy itthagyom, nosztalgiázz egy kicsit ( 2024április vége). ennyit érnek a közvéleménykutatásaitok. 😊


[link]

júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

#12


Tényleg nem érnek sokat közvéleménykutatások.


"Nyilván úgy néz ki az a párt, mint akik erősödésre számithatnak és nem teljes leépülésre. 🤡🤡🤡"



Nem írtam ilyet sehol sem, hogy erősödésre számíthatnak, viszont annak ellenére, hogy elöregedő bázisa van a DK-nak, szerintem 26-ban még meglesz nekik az 5%, nem sokkal több, de még talán összejön nekik. 2030-ban már egyáltalán nem biztos, hogy bejutnak a parlamentbe.


A Mi Hazánknak is meglesz az 5%-a 26-ban.


Ezek most az én tippjeim 26-ra, majd meglátjuk, mi sül ki belőle.

júl. 17. 00:32
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Rég elkelet volna tunni ennek a toxikus pártnak a magyar politikaiabol
júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

#14

Szerintem 2030-ra vagy 2034-re akár demográfiai okok miatt is eltűnhetnek, mivel ifős a szavazóbázis.

júl. 30. 13:32
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Máj. 1-én egy vidéki kitelepülésen megkérdeztem egy aktivistától, miért indítanak mindig sorozatveszteseket. Azt mondta, a párton belül van egyfajta forrongás a "mezei" tagok sorában, ami várhatóan a jövő nyáron robban. Meglátjuk mi lesz ősszel, az uborkaszezon után. Ha tényleg lesz valami.
júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

#16

Tehát 2025 nyarán robban?

júl. 30. 20:08
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
#17 Ha úgy van, ahogy mondta, tehát ha van egyjelentős belső feszültség.
júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 felkelhetetle ***** válasza:
100%

18


Szerintem egyértelmüen van egy belső feszültség, arra azért kíváncsi lennék, hogy mekkorát fognak ,,robbantani" a 60-80 éves nyuggerek, van egy tippem, hogy azok már csak a paplan alatt fognak robbantani. :D

júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

21-ben állítólag komoly vita volt Érden az előválasztás miatt. Az érdi DK egyik alapítója akart indulni, de helyette a polgi feleségét indították. Aki az orsz. gyűlési választást simán elvesztette.

A Bp. III.-kerben 2 orsz. gyűlési körzet van. Mindkét körzetben el akart indulni egy-egy DK-s önkori. képviselő. Kizárták őket a DK-ból, mert Gyurcsány már előzőleg odaadta azt a két körzetet a PM-nek. Ők legalább nyertek.

júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!