Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar ember valóban annyira...

A magyar ember valóban annyira önző, hogy számára a legelső MINDIG a saját komfortja?

Figyelt kérdés
Ezt tapasztalatom. Vízhiány van a településünkön és az autómosóban minden hely foglalt volt, és az összes sofőr arcán láttam a megelégedést, hogy ő most a saját akaratából az autót moshatja és nem kell senki máshoz se idomulnia. De ugyanezt tapasztalom a kidobott ételekkel kapcsolatban is. Eddig fel nem tudtam fogni, hogy hogy tud egy átlagos magyar évente 70 kg ételt kidobni, de az autómosó láttán megértettem. Ezek az emberek az ételre való ránézéskor csupán két dolgot mérlegelnek: ezt kívánják-e legjobban a közelben elérhető ételek közül. Minden más mellékes. Nem fog azon gondolkodni, hogy esetleg a kibontott kaják közül kellene választani. Ha a becsomagolt tetszik neki a legjobban, akkor máris nekiesik ösztönösen. Máshogy nem magyarázható az évi 70 kg kidobott étel, csak így.
júl. 13. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

"az összes sofőr arcán láttam a megelégedést"

Te valamit beképzeltél magadnak szerintem. Mi köze ennek a kidobott kajához?

júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg is érkezett a kérdésemben szereplő ember mintapéldánya.
júl. 13. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet az automosonak saját fúrt kútja van. :).
júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne moshatná? Te most azt mondod az orbánrezsim katasztrofális hiánygazdaságát mindenkinek egyformán kell megszenvednie?


Spóroljon az a vízzel aki tapsikol az akugyáraknak.

júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magyar ember egy igénytelen idióta.
júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!