Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt ez a repulo BP felett?...

Mi volt ez a repulo BP felett? Katonai?

Figyelt kérdés

Olyan hangja volt amilyen nem megszokott es ilyen fura hangja volt de csak 1 (ha jol hallottam), de lehet tobb is mert furodtem. Boven messze elunk a a Liszt Ferenctol. Ma reggel kb 9:30 korul.


Churchill?



júl. 13. 09:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hat de nem nezem a politikat vagy alig, csak orban szeretlek urrol hallok hulyeseget ossze vissza csinal minden baromsagot azt tudom, de minek jon BP meg most mar nem tudom hol van, Ukrajna fele egy ilyen ? En csak ezt akarom tudni. Raadasul miert BP? Miert nem keruli ki?
júl. 13. 10:01
 12/14 anonim ***** válasza:
9 védelmezi kishazánkat
júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Katonai eskütétel volt a Hősök terén reggel, az ő tiszteletükre húzott át a gép.
júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Itt is szokott a duplaszárnyú szúnyogirtó repülő, sávonként fel, s alá járni, mint egy rácsvonal mentén, hogy permetszerrel beterítse a terepet.

Enyhe gázolj illatot lehetett utána érezni.

Jó hangos kávédaráló hangja volt.

júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!