Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Schiffer kivételesen kiállt Orbán Viktor békemissziója mellett és így helyretette az influenszert?

Figyelt kérdés

[link]


Pottyondy Edina az Instagram-oldalán kritizálta a miniszterelnököt. Nem kellett sokat várni, Schiffer András a Facebookon reagált az influenszer keresetlen szavaira. „Tegnap egy influenszer utolsó sz*házinak nevezte a miniszterelnököt, mondván a kijevi gyermekkórházat ért orosz támadás után békemisszióról, meg háborúpárti Európáról hadovál a Facebookon. Kezdjük ott, hogy a nyilvános térben soha nem illettem egyetlen magyar államfőt, vagy miniszterelnököt sem ilyen jelzővel, függetlenül attól, hogy munkásságukról mit gondolok/gondoltam. Egyrészt azért nem, mert ők az én hazámat képviselik akkor is, ha ez nekem nagyon nem tetszik” – írta az ügyvéd. „Amikor azonban Európa keleti felében harmadik éve folyamatos az öldöklés, nem vagyunk túl távol sem a nukleáris eszkalációtól, sem egy ukrajnai nukleáris balesettől, s igen, most éppen egy gyerekkórházat ért rakétatalálat, s ehhez képest Európában egyetlen vezető veszi a bátorságot, hogy legalább meghallgassa a harcoló feleket, akkor ez a lépés bizony attól függetlenül méltó legalább is az árnyalt értékelésre, hogy ennek az egyetlen vezetőnek amúgy milyen hátsó szándékai vannak ezzel a manőverezésével” – hangsúlyozta a korábbi honatya.


júl. 10. 14:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Mandiner? Origo? Viccelsz?🤣
júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ezek a szánalmas EUs vezetők nemhogy örülnének, hogy valaki kézbe vette az ügyet, hanem akkor még kioktatnak, hogy Orbán felhatalmazás nélkül ment egyeztetni. Közvetített a két ellenérdekelt fél között. Mégis mit kellett volna tegyen?


[link]

júl. 10. 15:23
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

Én Schiffer Andrástól már nagyon régóta csakis Orbánt támogató dolgokat hallok, olvasok. Ha valamilyen kritikát fogalmaz meg a fidesszel szemben, akkor mindig hozzátesz valamit, hogy az ellenzék is miért rossz - de dicsérő szavakat kizárólag Orbánra mond. Fogalmam sincs, mikor vásárolták meg, mi volt az a pont, ahol "őfelsége ellenzéke" lett, de már nagyon régóta ez megy.


Az pedig egyszerűen minősíthetetlen, hogy Orbánnak ezt a vállalhatatlan, egész Európa által méltán elítélt, botrányos húzását ő elismerően méltatja!


Itt igazolódik be, hogy azoknak volt igazuk, akik szerint Magyarországnak nem szabad odaadni a soros elnökséget, ameddig ez az "ember" a miniszterelnök, akkor sem, ha jog szerint ő következne soron.


Egyszerűen orbán alkalmatlan arra a feladatra, hogy Európát képviselni tudja, méltó és korrekt módon.


orbán viktor nem békét akar, hanem ukrán kapitulációt és orosz győzelmet!


Nem békepárti, hanem oroszpárti és háborúpárti: azt akarja, hogy az agresszor minél előbb véres és totális győzelmet arasson Ukrajna fölött, utána pedig mielőbb elkezdődhessen a terror és a megtorlás a megszállt területek civil lakossága ellen!


orbán semmi mást nem akar, mint hogy a Nyugat engedje el Ukrajna kezét és így az kiszolgáltatottá, gyengévé, önvédelemre képtelenné váljon egy véres, felörlő háborúban pusztulva el az orosz agresszió által.


orbán viktor nem békepárti, hanem háborús agresszorpárti!

júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12%

Pottondy pl elmondhatná, hogy akkor kinek és hogyan kellene megoldani az ukrán orosz háborús helyzetet...

Mert abban gondolom ez az idióta nő is egyetért, hogy a háború borzalmas, mindenkinek és legjobb lenne ha vége lenne.

júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

"orbán viktor nem békét akar, hanem ukrán kapitulációt és orosz győzelmet!"


Miért, szerinted azt mondta Zselének, hogy adjátok meg magatokat, Puttyantónak meg azt, hogy veletek vagyunk?

júl. 10. 15:58
 16/22 anonim ***** válasza:

15. Szerintem egyiket sem érdekli, mit mondott. A magyar honvédség roppant "haderejével" a háta mögött nem mindegy, kit támogat?


Az EU és a NATO nevében pedig nem nyilatkozhatott, nem lévén felhatalmazása. Ez inkább ilyen belpolitikai használatra szánt celebkedés volt, feltűnési viszketegség, semmi több. Értelme nem volt, az egészen biztos.


Valószínű magához rendelte a főnök Moszkvába, lehet, hogy annak örömére, hogy mégiscsak összehozták Le Pennel a Putyinisták Európáért frakciót az EP-ben. Zelenszkijhez pedig be kellett menni, különben a Nyugat akkorát b.szott volna a pofájára, hogy a Kreml fala adja a másikat.


Egyszerűen nem tehette már meg, hogy úgy megy el a szokásos éves farpofatakarítást elvégezni Moszkvában a nyelvével, hogy előtte nem tesz egy kötelező gesztust Kijevben is.

júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egyrészt azért nem, mert ők az én hazámat képviselik akkor is, ha ez nekem nagyon nem tetszik"


Hazahúzhatnátok a hazátokba, Oroszországba, Orbán cimboráddal együtt.

júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 sörpocak ***** válasza:

"Közvetített a két ellenérdekelt fél között."

Erről esetleg jó lett volna például akkor az ukránoknak is szólni...

júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak adta a formáját... Miért nem nyilvánosabban poliztizál, ha ennyire nagy sztár még mindig? Miért a háttérben kavar?
júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Schiffer egy 0rbán-szopó!
júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!