Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Schiffer kivételesen kiállt Orbán Viktor békemissziója mellett és így helyretette az influenszert?

Figyelt kérdés

[link]


Pottyondy Edina az Instagram-oldalán kritizálta a miniszterelnököt. Nem kellett sokat várni, Schiffer András a Facebookon reagált az influenszer keresetlen szavaira. „Tegnap egy influenszer utolsó sz*házinak nevezte a miniszterelnököt, mondván a kijevi gyermekkórházat ért orosz támadás után békemisszióról, meg háborúpárti Európáról hadovál a Facebookon. Kezdjük ott, hogy a nyilvános térben soha nem illettem egyetlen magyar államfőt, vagy miniszterelnököt sem ilyen jelzővel, függetlenül attól, hogy munkásságukról mit gondolok/gondoltam. Egyrészt azért nem, mert ők az én hazámat képviselik akkor is, ha ez nekem nagyon nem tetszik” – írta az ügyvéd. „Amikor azonban Európa keleti felében harmadik éve folyamatos az öldöklés, nem vagyunk túl távol sem a nukleáris eszkalációtól, sem egy ukrajnai nukleáris balesettől, s igen, most éppen egy gyerekkórházat ért rakétatalálat, s ehhez képest Európában egyetlen vezető veszi a bátorságot, hogy legalább meghallgassa a harcoló feleket, akkor ez a lépés bizony attól függetlenül méltó legalább is az árnyalt értékelésre, hogy ennek az egyetlen vezetőnek amúgy milyen hátsó szándékai vannak ezzel a manőverezésével” – hangsúlyozta a korábbi honatya.


júl. 10. 14:44
A kérdező szavazást indított:
Nagyon jól tette
Nem volt igaza
24 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
A kivételesen szót, kihúznám a kérdésből.
júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

[link]

Az egész bagázst réges régen el kellett volna számoltatni.

júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Alex Fly ***** válasza:
46%
Engem vajon miért nem lep meg, hogy az orbanista Schiffer kiáll a gazdája mellett?
júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Schiffer soha semmiben nem pártolta meg a miniszterelnököt, most is csak a vele szemben megütött hangnemet kifogásolta, meg elismerte a béke érdekében tett lépéseit. Ezt egyébként ifjabb Lomnici is méltatta: [link]


És a nemzetközi sajtó is ettől hangos most.

júl. 10. 15:00
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Kivételesen. Jó vicc.


Schiffer már évek óta a Fidesz hasznos hülyéje.

júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

"ifjabb Lomnici is méltatta"

. Ki hitte volna...

júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

#4


"És a nemzetközi sajtó is ettől hangos most."


Ja, az összes normális vezető elhatárolódik ettől a szerencsétlen Orbántól.

júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7-es, miért, nem mindenkinek a béke lenne az érdeke?
júl. 10. 15:15
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

Schiffer egy legenda.

De nem akkora legenda, mint Christmas Gergely.😅

júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%
Pottyondy egyre gázabb.
júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!