Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarország...

Szerintetek Magyarország lakossága az utóbbi 15-20 évben jobban él vagy rosszabbul?

Figyelt kérdés
júl. 10. 07:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10

Az emberek sokkal jobban szeretik magukat szopatni, mint gondolod.

júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%

nyílván jobban él, ez a tapasztalatom. Szegény vidéki városok azok mindig is szegények maradnak, ez minden országban így van, nem csak nálunk. De azt látom, hogy jobban élnek az emberek, drágább autókat vesznek, saját lakásuk van, házuk van, jó ez hitelre, de abban a korsztályban, amiben én élek, számtalanok törlesztenek és lesznek végleg ingatlan tulajdonosok. Nekem még van pár évem és én is hitelmentes leszek és lesz egy nagy házam.

De van pár kollégám akinek több ingatlanja is van.

A fizetésük jó, a Fővárosban lakó ismerőseim bruttója (nagyobb cégnél) is nagyon magas. A vállalkozók (épitőipar) többet keresnek egy hónapban mint én.

Látom az ismerősökön hogy állandóan wellnessre járnak hotelekbe, vagy külföldre nyaralni.

A boltok, plázák is tele vannak, de nem ám külföldiekkel

ÉN azt látom hogy az életszínvonal jelentősen nőtt még akkor is, ha a hírek szerint nem így van.

júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kérdésről az jut eszembe, nem a zsemlye kicsi, a szánk nagy.
júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!