Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tudok angolul és németül,...

Ha tudok angolul és németül, de csak szélsőjobboldali tartalmakat olvasok, akkor mennyivel lesz szélesebb a látószögem?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy mindig pozitív megerősítés nekem, ha a német vagy az amerikai szélsőjobbosok is leírják, hogy tele van a hócipőjük ezzel a woke dologgal, hogy a fehér, hetero embereket háttérbe akarják szorítani. Érdekes látni az ottani társadalmi problémákat, hogyan szerveződnek meg ezek a csoportok és látják be, hogy a fősodratú média meg politika mennyire nem őket képviseli. Azt amúgy a magyar balosok is elismerik, hogy a nyelvtudás és a külföldi kitekintés fontos, szóval kell.

júl. 9. 15:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
71%

#16

És te azt ugye tudod, hogy a szögletes zárójelben található szám az idézet végén azt jelenti, hogy a forrás is meg van jelölve? Mert láthatóan ennyi eszed nem volt.


De ha neked ez jobb:

[link]

[link]

[link]

[link]


Asszem ez már elég sok különböző forrás, hogy bizonyítsam, hogy Oroszország rakatta fel az interpol körözési listájára.


Mellesleg akkor a dédapád se látta tisztán, mert a fidesz nem szoci, hanem harmadikutas fasiszta. Olyan politikai eszközöket használ, amikhez épp kedve van oldaltól függetlenül, amikor épp komcsi módszer kell, akkor használja a komcsi extraprofit kifejezést, amikor meg szélsőjobbos módszer kell, akkor szépen kiszervezi magánkézbe az összes egyetemet.

A fidesznek ilyen szempontból nincs ideológiája vagy értékrendje, azt használja, ami segíti, hogy hatalmat megtarthassa.


És Ny-Európában is az "igazi" jobb eszméket pont, hogy Orbán külföldi megfelelői viszik, szóval ha szerinted Orbán nem jobboldali, akkor külföldön sem jobboldali eltolódás van.

Ezek egyébként mind Putyinhoz köthetőek, lsd. Le Pen vagy Salvini, akik "jobboldaliak".

Valójában egy fasiszta internacioléról van itt szó, ami kifejezetten érdekes jelenség.


Én aszerint értelmezem a Toroczkai videókat, amiket mond, te pedig aszerint, amit hallani akarsz. Sajnos a te esetedben ez nem a valóság.

Toroczkai pedig azt támogatja, amire a fidesz azt mondja, hogy támogassa, eddig is így volt, ezután is így lesz.

Ha nem így lenne, akkor Toroczkai nem vette volna magára az oroszokkal szembeni érzékenyítést. Ahogy rámutattam a linkelt videón keresztül, valamiért nem kevés dolgot úgy talál Toroczkai, hogy az oroszoknak kedvezzen, akkor is ha elhallgatja a valóságot.


Amúgy a mihazánk pont nem harmadikutas, ha simán szélsőjobbos. A fidesz harmadikutas.


#18

Egyetértek, nincs még egy ilyen rossz párt vezető, mint Toroczkai, a többiek legalább titkolják, hogy nácik.


Itt megjegyezném, mivel érdekelt téged a pártszimpátiám, hogy két külön emberrel beszélsz egyszerre. Én a #6, #8, #10 és #15 válaszokat írtam csak.

Pártszimpátiát tekintve én a racionalizmust képviselem, azt támogatom, ami tudományosan alá van támasztva, ami nincsen, azt nem tudom támogatni. Pl. remek példa a mihazánk programja, ami tudományosan cáfolt ökörségekkel van tele, ezért számomra lehetetlen bármilyen módon is támogatni azt.

júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Dongaben ***** válasza:

Hmmm. Sajnálom. Pedig próbáltam közeledni.

Vigi-t ( Aurora zenekar), régi havert kérdeztem, hogy népszerűsíthetem-e a Mi Hazánkat egy koncertjükön? Azt mondta:" hangszerrel, de 1 percem van rá"

Aki látta Győrben, hogy egy lúzer a "Süss fel nap"-ot játsza furulyán, az tudja, hogy ki vagyok... :XD

Mindegy is. Nyilván nem vagyunk egyformák, és ez jó! :) Most épp beugrott József Attila: Tiszta szívvel című verse. Ezt most Latinovic Zoltán előadásában hallgattam, többször is... Érdekes hatással volt rám.

Jó éjt! :)

júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!