Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyar Péter (TISZA)...

Ha Magyar Péter (TISZA) Karácsony Gergellyel (DK-MSZP-P) szövetkezne, akkor is szavaznál a TISZA pártra?

Figyelt kérdés
Én biztos nem.

júl. 9. 00:21
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Mindenképp. Karácsony szerintem Magyar Péter után jelenleg a legnépszerűbb magyar politikus.
júl. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Abszolút. Nyerő páros lennének, én örülnék is neki.
júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem igyse, úgyse szavazok csak a Fidesz meg esetleg az MKKP
júl. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Kari geri nem oszt nem szoroz. Egy nem létező párt tagja.
júl. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 felkelhetetle ***** válasza:
81%

El nem tudom képzelni azt a forgatókönyvet, hogy egy 30% főlötti párt miért szövetkezne egy valószinüleg ma már 5% alatti kifejezetten rossz hirű koalicióval.

MP nem egy hülye ember, pontosan tudja, hogy lehúzhatja a WC-n azt, amit eddig csinált, ha összeáll a régi ellenzékkel.

Ilyen nem lesz.

júl. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szavaznék, de abban nem vagyok biztos, hogy bízhat-e benne. Azért érdekes, hogy először ezt Palotás Jánostól hallottam, utána meg Kéri László is mondta, hogy kettőjüknek szövetségre kellene lépnie, ha lenne eszük. Nekem azért fura ez így, persze értem a dolgot, és én is gondoltam erre csak elhesekettem ezt a gondolatot, akkor ennyi erővel Marky Zay Péter lehetne, őt viszont becsületének gondolom, abban a szempontból hogy nem feltételezem hatba szúrja Magyar Pétert, de lehet tévedek.
júl. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Kari Geri a Fidesszel, DK, LMP fog először szövetkezni Pesten. Ennek az oka, hogy egyiküknek sem érdeke egy időközi Fővárosi választás a parlamenti előtt. Gondoljátok csak el 2025 egy totális Tisza budapesti győzelem ,milyen hatással lenne a 2026-os parlamenti választásra?
júl. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Akkor SE!
júl. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem annyira örülnék neki. Nem szabad a bukott, gyurcsányi óellenzékkel együtt működni. A közgyűlésben is csak annyira szabad, hogy működjön a város.
júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Akkor most van probléma a kék fidesszel vagy nincs? xdd
júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!