Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán oiktor még mindig kiáll...

Orbán oiktor még mindig kiáll az oroszok mellet, így is hogy gyermek onkológiai intézetet rakétáznak?

Figyelt kérdés
Mert ugye vlagyimir putyin egy teljesen racionális, okos vezető... by orbán viktor.
júl. 8. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Minden magyar ember kiáll.
júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Te kis butus.. Eddig sem azért állt ki mert annyira erkölcsösnek tartja amit Putyin művel. A politikában érdekek vannak. Ez már rég nem a népképviseletről szól. Manipulalják a választókat is. Téged is engem is mindenkit. Aki pedig a leginkább azt gondolja hogy őt nem, azt a legjobban.
júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Egy tagadás, egy állítás!

A háború egy ilyen szinten piszkos történet!

júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Orbánt a legkevésbé sem érdekli gyerekek élete, egészsége, itthon is teszi tönkre az egészségügyet, csak ő nem rakétákkal, hanem támogatás-elvonással. Őt semmi és senki nem érdekli a hatalmon és vagyonon kívül, azt pedig úgy biztosíthatja hosszú távra is, ha Putyinhoz dörgölőzik.
júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Orbánt a legkevésbé sem érdekli gyerekek élete"


Ezek szerint én is alkalmas vagyok miniszterelnöknek.

júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ha lennének rakétáink ö is ezt csinálná.
júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Ettől csak meginkább.


A gyerekek nem dolgoznak, segélyből élnek, a mi adónkból.


A beteg gyerekek duplán.

júl. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Orbán maga a sátán ha az ördök létezik én igy tudom elkébzelni.Egyszerün nem tudom meg mondani milyen rossz dolgot nem követet még el.Talán kanibál még nem volt.
júl. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!