Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter tévedett? Akkor...

Magyar Péter tévedett? Akkor Orbán mégsem a sértődött gyerek, akit sehova nem vesznek be?

Figyelt kérdés

EP harmadik legnagyobb frakcióját hozta létre a semmiből, s folyamatosan jelentkeznek át. ECR meg ID úgy tűnik, megy a levesbe.


Magyar Péter azt mondta, hogy ő a sértődött kisgyerek, akit sehova nem vesznek be. Erre az EP 3.-ik legnagyobb frakciójának alapítója.


Tévedett a poloska?



júl. 8. 16:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%
Most lényegében átnevezték az ID-t meg lett pár új tag. Nagy változás nem történt, a putyinisták ugyanannyian vannak, de legalább most már egy helyen és jól láthatóan.
júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Mit hallottam tegnap, amit még eddig soha: Milyen nagy és milyen kemény.


Lehet ennél nagyobb dicséret egy gyönyörű, milliomos nőtől?


Viccet félretéve, Csillagbrigád YouTube csatornán hallottam, hogy Orbán Viktor, Putin hasznos hülyéje.


Azonnal belémhasított az igazság, hogy erre így még nem gondoltam, pedig Orbán Viktor szakértő vagyok, azaz már csak voltam, átadom a címet Csillag Dávidnak.

júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Sztem ezt most jól csinálta a mi Vityánk!
júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Viszont a gazdasàgot elèg szarul vezeti mostanàban... (bocsi ez lemaradt)
júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bárcsak az ország vezetésébe tenne annyi energiát, mint ezekbe a pávatáncokba, talán még jutnánk is valahova a Türk tanácson kívül.
júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

„Magyar Péter tévedett?”

Ez az alak egy nagyképű senki és kit érdekel egy senkinek a véleménye?

júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
Ugye tudod hogy most épp egy anonim fórumon kattogsz egy senkinek a véleményén? :D
júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

17

Hogy te milyen okos vagy, te szuper zseni, te világ esze.

júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

19

„Köszönöm!”

„Hogy te milyen okos vagy, te szuper zseni, te világ esze.” Ezt gúnyból írtam, valójában éppen az ellenkezőjét jelenti, ezt köszönted meg. Ennyi ésszel nem is értem miért nem vagy politikus?

júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!