Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha sokan kiakadnak az LMBTQ...

Ha sokan kiakadnak az LMBTQ "lobbi" miatt, akkor aki nem vállal gyereket jogosan akadhat ki a gyerekvállalás lobbi miatt?

Figyelt kérdés
A Ferihegyi reptéren is ez fogad: családbarát Magyarország. Nyilván ezen sokan elnevetjük magunkat, mert tudjuk, hogy ez az ország messze áll a családbaráttól. Ugyanakkor ezt miért nyomja ennyire a képünkbe a kormány? Aki ezt akarja, úgyis vállal majd gyereket.

jún. 28. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Igen, KÍNOS! a Magyar kormány.
jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Családbarát, egészen addig, míg nem kell orvoshoz menned terhesgondozásra, vagy saját orvost akarsz fogadni a szüléshez, vagy ha esetleg hétvégén indulna be a szülésed, vagy ha a gyereked beteg lesz, és orvosra, vagy ne adj isten műtétre lesz szüksége vagy esetleg normális oktatásra. De amúgy tényleg nagyon családbarát. Amúgy de, az ilyen erőltetett szaporodás támogatás nyilván érthető ha nem szimpatikus mindenkinek.
jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Én sem értem, hogy miért van az, hogy a gyerekvállalas propagandát mehet. Amikor meg az egyik üzletlánc reklámban egy nő azt mondta, hogy ő nem akar gyereket, nem akar szülni, akkor azon kiakadtak egyesek. Ennyi erővel akkor én is kiakadhatok, hogy mindenhol idegesítő gyerekekkel reklámoznak. Mert valljuk be, a legtöbb gyerekes reklám idegesítő, olyan a hangjuk, mintha héliumos lufit szívtak volna, nem cuki.
júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!