Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosokat tényleg nem...

A balosokat tényleg nem zavarja, ha kihal a magyarság?

Figyelt kérdés
A jobboldaliak nyomják a gyerekvállalás, családalapítás témát, pedig jól látják ők is, hogy a fiatalok jelentős részét abszolút nem érdekli a téma, vagy akit érdekel, az sem jut el még komolyabb párkapcsolatig sem. A balosok meg valójában gúnyosan állnak az egész kérdéshez, sőt mondhatni le is nézik azokat, akik a nemzetért áldozatot hoznak. Szerintük ez már meghaladott gondolkodás.

máj. 29. 15:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%

Engem érdekel a családalapítás, de külföldön akarok majd gyereket vállalni.

Sem

máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%

Sem balos, sem jobbos nem vagyok. Politikailag független vagyok. Egy 30-as pasi


#1 voltam

máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

"A jobboldaliak nyomják a gyerekvállalás, családalapítás témát"


Az a sok borsodi család ahol már 14 évesen terhes és 10-en lesznek testvérek, ez az igazi nemzetyi érzés :D

máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

"A jobboldaliak nyomják a gyerekvállalás, családalapítás témát"

Hát ez marhajó. Akkor kezdésként azt a többszázezer magyart kéne hazacsábítni, korrekt, élhető feltételek mellett, akik kimentek külföldre dolgozni, és nem vendégmunkásokat kéne idehozni. Ez még nem jutott eszetekbe?

máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal jöbban zavar Orbánék náci tenyészprogramja, amivel NÉGYSZERESÉRE emelték a lakásárakat.
máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Duma helyett egy èpeszű orszàgot kène akkor tàn teremteni. Itt nem csak az alacsony fizetèsekről van szò. Senki nem akar egy olyan orszàgban èlni, ahol hazaàrulònak tartjàk minden fassàgèrt ès egy elmebeteg nàci törpe kezèben összpontosul minden hatalom
máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
A jobboldalt sem nagyon zavarja mint látjuk, sebaj majd jönnek a kínaiak.
máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%
Majd alapítanak a magyar fiatalok családot Düsseldorfban meg Londonban, ne félj ettől! Ti csináltok olyan országot, ami a nyugdíjasoknak jó, nem a fiataloknak!
máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

A balos, gyermeket vállalók fele már külföldön van.

Van egy egyszerű, pártpolitikától mentes módja a gyermekvállalás ösztönzésének: A családi pótlék emelése.

Ehelyett balosként egy eléggé demotiváló környezet várja a leendő gyermekemet. Elrohasztott közoktatással. Pengeélen táncoló egészségüggyel. Mérgező, buta, acsarkodó, hányinger közélettel.

Amúgy meg azt akarod, hogy balos gyerekek hadai lepjék el az utcát!? Ezt a kérdést nem gondoltad át! :D

máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

A csökkenő népesség egy emberiség-szintű trend, teljesen független attól, hogy ki jobbos és ki balos, egyik oldal sem tud tenni ellene semmit. Nem hogy az összes európai ország, de Afrikát leszámítva lassan az egész világon mindenhol kevesebb gyerek születik, mint amennyi a népesség fenntartásához szükséges lenne:


[link]


Nem tudom mit kell szívni ahhoz, hogy valaki komolyan azt gondolja, hogy ezt politikával meg lehet változtatni.

máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!