Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek. Szívesen bíznátok...

Fideszesek. Szívesen bíznátok a gyerekeiteket Hillary Metropilitára? K. Endrére? Vásárhelyi Jánosra? Kaleta Gabira? Böjte Tesóra és a többiekre?

Figyelt kérdés
júl. 6. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Böjte Csabát ne vedd a szádra.

A többi is ostobaság.

júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ne erőlködj, ezek a kisfiúkat szeretik.
júl. 6. 22:42
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Te biztos rájuk bíznád kérdező?
júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezek a ti haverjatitok.
júl. 6. 22:49
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Bőjte mindig gyanús volt, valószínűleg a neve sem bőjt, csak felvett. Még anno olyan képeket láttam az fb, amit nem lett volna szabad olyan pózban közzétenni gyerekekkel. A keze a gyerek feje tetején. A gyerek kb. a derekáig ér és a "slicce" felé néz.

Akkor én megálttam az fb és néztem, hogy ez most mi.


Mindent meg kell tenni, hogy egy kép ne legyen félreérthető, ne lehessen abba belelátni semmit. Akkor továbblendűltem a dolgon, de amikor kiderült a Bőjte ügy, az nem ért váratlanul, mindig gyanús volt a szenteskedése az árva gyerekekkel. Azt gondoltam akkor, hogy kényszerből fideszes, nem önszántából, mert q propaganda gépezet pillanatok alatt kicsinálná, hiszen frontvonalban "dolgozik" gyerekekkel.

Nem mindenki meggyőződésből fideszes, pl. Azért mert zsarolható, vannak korrupciós ügyei, és a múltjában.


Ráadásul a kovid idején a Kiáltó szó nevű közösség erdélyi srác elitélte Bőjtét hogy az oltást reklámozta, mert a kiáltó szó srác szerint a hitben élő ember Istenre bízza életét nem az oltásra, s a kiáltó szó srác szerint így buktatta le magát bőjte, hogy hamis próféta. Majd hozzátette: "Istem bocsássa meg szavaimat, én is gyarló, és bűnös ember vagyok, de én a szívemböl szólok hozzátok. Az oltás a sátán eszköze, s hited próbára tétele. Nem török pálcát senki felet, de ki kell mondanom, ami bennem van"


Egyébként ez a srác könnyezett az élőjében, amikor látta a sok hitetlent (ő nevezte így), aki állt az oltásért. Ilyeneket idézett: mert aki félti életét, elveszti azt.


Tave's baxtalo phrala

júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Én az országot sem biztam volna ezekre, nemhogy a gyerekeimet.

Inkább vigyék el az összeset a háborúba, mint adják őket valamelyik pedofilnak.

júl. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Böjte csabához hasonló pedofilokra? Nem.
júl. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%
Ez elég ízléstelen kérdés. Jelentve.
júl. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
9# Az az ízléstelen aki ezekre szavaz.
júl. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
#9 A FideSS gestapost zavarjàk a tènyek.
júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!