Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnétek neki ti is, ha...

Örülnétek neki ti is, ha teljesülne Skrabski vágya Orbán Viktorral kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

[link]


„Nem tudom mit tud elérni Orbán Viktor miniszterelnök, de végtelenül büszke vagyok rá.


Hiszen nem láttunk az utóbbi években vezető politikust egymás után Zelenszkijjel és Putyinnal tárgyalni.


Orbánék azért nyernek, mert a fő üzenetükben igazuk van. A háború kérdése józan paraszti ésszel felfogható: ma már nem gyilkolászással szoktunk konfliktusokat rendezni. Ez egy többszáz évvel ezelőtti megoldási módszer.


Szóval mélységesen egyetértek Orbán Viktorral, hogy tárgyalni kell és nagyon büszke vagyok, hogy ezt a nézetét mindenkivel szemben és egyedül is tartotta.


Bárcsak sikerülne kijárni a békét és ő lenne az első magyar Nobel-békedíjasunk…”


Valóban óriási megtiszteltetés érné őt és rajta keresztül az országot is, pártállástól függetlenül. Talán ezt a díj átadói is figyelembe veszik.


júl. 6. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Ezt írta a lakájmédia?

És ezt mondta Skrabski?


Novák Katalin üstököst mikorra várjuk? Mert azt is mondta, hogy üstökösként tér vissza.

júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nevetséges a mandiner.
júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!