Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz-KDNP szavazókat...

A Fidesz-KDNP szavazókat miért nem zavarják az Orbán-kormánnyal és a jobboldali pártszövetséggel (Fidesz-KDNP) kapcsolatos kellemetlen igazságok, -tények?

Figyelt kérdés
Mint pl.: [link]

2023. okt. 12. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Fake news. Elintézik ennyivel, ahogy az istenüktől tanulják.
2023. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Aki valamit nem lát, nem érzékel, azt miért zavarná?

Nem könnyű ám látni a valóságot, ha a szemüveget hozzá nem magunk készítjük.

2023. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező

beteszed ide a dk egyik propaganda oldalát ami az egyik világnagy hazudozó képével, Dobrevével indul.

Gyurcsányod mondta saját magukról, hogy hazudtak reggel, éjjel meg este. Te meg velük akarod bizonyítani Orbánék gaztetteit?

Szánalmas.

2023. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as: a többi párt nem szedte még csokorba (legalább így) Orbánék hazugságait.
2023. okt. 12. 13:06
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
#4 A lényeget nem érted. TE olyannak hiszel akiről mindenki tudja hogy hazudott. Miért?
2023. okt. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mostanában már nem hazudik.
2023. okt. 12. 13:10
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
A fidesz sem tökéletes, én sem értek egyet mindennel teljes mértékben. De ettől még nem leszek ellenzéki szavazó, főleg ha az általuk képviselt dolgokkal meg egyáltalán nem értek egyet.
2023. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Zavar, de egyáltalán nem vagyok biztos, hogy az ellenzék jobb lenne. Másrészt azt is figyelembe kell venni, hogy Magyarországon nincs olyan régi hagyománya a demokráciának, mint pl Angliában, Hollandiában, Svájcban. Nem várható el, hogy úgy működjön, mint náluk, addig még nekünk is fejlődnünk kell, mint társadalom.
2023. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Tisztában vagyok vele, hogy számos hibája van a kormánynak. Most azonban megnyitottam ezt a DK-s kommunista propagandaanyagot és eldöntöttem, hogy akkor én most legközelebb is a Fideszre szavazok, mert ez valami kib.szottul undorító nyuggerhülyítő anyag volt. Az államadósságnál már konkrétan felröhögtem, ahol azt próbálják cáfolni, hogy a kormány folyamatosan csökkenti a GDP-arányos államadósságot, ami egyébként egy tény, ahogy az is tény, hogy épp a böszméék alatt sikerült a 2002-es 54%-ról 2009-re 84% fölé tornázni, majd 2020-ig sikerült újra 70% közelébe vinni. Csak ugye ha ezt írnák le, abból ők nagyon rosszul jönnének ki, mert ezek az ő bűneikről és a jelenlegi kormányzat érdemeiről szólnak. És le tudja bazmeg azt írni, hogy nominális értéken mennyit nőtt az államadósság...ami csak annyit jelent, hogy a a GDP-vel együtt az is nőtt, de ez nem egy probléma. Akkor lenne probléma, ha gyorsabban nőtt volna az államadósság, mint a GDP, mint ahogy az ő idejükben történt. Épp azért találták ki és használja az egész világ a GDP-arányos, százalékos mutatót, hogy ne tévessze meg szegény Gyurcsánynét, hogy a németek rosszabb helyzetben vannak mint mi, hiszen micsoda magas adóssággal rendelkeznek. Büdös szemét hazug rohadékok, ugyanakkor örülök is nekik, mert miattuk nincs veszélyben még a kétharmad sem.
2023. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Orbán elhitette az elmeroggyant csodálóival, hogy neki pedig nincs alternatívája...

Holott csak az van!

Az országban senki nem bizonyította ilyen hosszan ilyen lehetőségek birtokában azt, hogy totálisan alkalmatlan az ország vezetésére!!!

Éppen ezért rajta (és Gyurcsány Ferencen kívül) BÁRKI alkalmasabb lehet!

2023. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!