Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az EU-ban állandóan cseszte...

Ha az EU-ban állandóan csesztetnek minket, a keleti testvérországokban meg kedvesen fogadnak, azt jelenti, hogy valójában ott a helyünk?

Figyelt kérdés
Az EU nem olyan már, mint amilyennek elképzelték. Ma már inkább a migránsokról, melegekről szól és nem tudják elfogadni, ha valaki nem tapsol nekik ezért. Keleten még konzervatívabban gondolkodnak az emberek és sokkal barátibb a viszonyulásuk hozzánk. Ezek után nem kellene átgondolni a stratégiánkat?

júl. 6. 09:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
10-es, felsorolsz pár nem propaganda médiát? Csak kíváncsi vagyok melyek azok, amelyiket nem tartod azoknak. (és nem nyugati propaganda médiát kérek cserébe, hanem olyat ami egyáltalán nem propaganda)
júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
CNN muhhahhahha
júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
na ne mondd hogy az nem nyugati propaganda
júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
9: neked, mint magyar embernek, az a jó, ha Putyin füttyent a Vezérednek, és már szalad is Moszkvába farkat csóválni. Igaz?
júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#11

Mivel szerinted az EU, ok nélkül csesztet minket, innentől kezdve nincs mit ajánlanom.

júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"10-es, felsorolsz pár nem propaganda médiát? Csak kíváncsi vagyok melyek azok, amelyiket nem tartod azoknak."


Teljesen fölösleges akármennyit is felsorolni, vagy akár egyet is megemlíteni, mert te azonnal rásütöd mindre, hogy azok meg nyugati propagandák.

De tessék egy példa, a 24.hu szerintem viszonylagosan tárgyilagos a hírek prezentálását illetően.

júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15-ös

11-es vagyok és nem én írtam hogy az EU ok nélkül csesztet minket

Én csak próbálom mindkét oldalt objektíven nézni

júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!